Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i pięknie ... :tongue4:

ciekawe czy w bukowinie też tak będzie :naughty:

W BT będzie gorrrrąco :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry dobry - witamy Basię;] Jak tam brzusio? Urósł? :naughty:

dobra, kawa wypita, to trzeba się ogarnąć:)

Opublikowano

dobry dobry - witamy Basię;] Jak tam brzusio? Urósł? :naughty:

rośnie, rośnie ;) ...w Bukowinie to będzie wyprzedzał mnie o krok :D

Opublikowano

kanu, żeby Ci już nie śmiecić w wątku z autem - do 20 pewnie będziemy, jak ostatnio, więc przyjedź, nawet później, ale przyjedź :naughty: :naughty: :naughty:

wiecie jak ciężko wyjść od teściowej.... :punish::D

Opublikowano

aż tak ją lubisz? :naughty:

Opublikowano

kanu, żeby Ci już nie śmiecić w wątku z autem - do 20 pewnie będziemy, jak ostatnio, więc przyjedź, nawet później, ale przyjedź :naughty: :naughty: :naughty:

wiecie jak ciężko wyjść od teściowej.... :punish::D

Nie ściemniaj :D

Powiesz Teściowej, że to Twój pierwszy spot i że jak się nie pojawisz, to Cię uznają za mięczaka i pozera, a przecież Teściowa chyba nie chce, żeby o jej zięciu mówili mięczak i pozer bla bla bla..... :D

Dasz radę :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Ksiezycowa Basia :P

Kanu nie ma bata musisz byc :D

ktos dzis z kompem bedzie ??? :D

moze podlaczymy mojego i zrobimy logi ?? :D :D :D

Opublikowano

grilla mogę zabrać, kompa nie;D

Opublikowano

chriss'a nie bedzie tez, chyba bedzie kiszka z VAG-iem dzisiaj :no:

Opublikowano
  • Autor

grilla mogę zabrać, kompa nie;D

hmm zaraz zerkne czy mam jakiegos kielbona jak nie to w sumie mozna w geancie kupic :P

Opublikowano

no i to mi się podoba - jak macie jakieś mięcho w lodówce, to bierzcie;] Jak nie, to na miejscu kupimy. Kierowcy mile widziani :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no i to mi się podoba - jak macie jakieś mięcho w lodówce, to bierzcie;] Jak nie, to na miejscu kupimy. Kierowcy mile widziani :decayed:

hmm ale to co robimy grila na parkingu tam ?? :D

Opublikowano

ja moge kabel wziac kompa nie bede bral :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kuzwa a ja znowu nie wzialem bateri ja pitole :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

moze ktos mi powiedziec ktorego vaga zainstalowac ?? Polski VAG 4 9 pl bedzie gralo ??

Opublikowano

będzie, ale starego dobrego 3.11 ściągnij;)

Opublikowano
  • Autor

kurde nie ma takiego tylko tego 4,9 widze :/

Opublikowano

ja mam 2,5 polski na lapciaku

Opublikowano

Może być 4.9 ja mam i śmiga :wink4: do tego jakiś mały programik kopiujący cracka co 3s i gitara :kox:

Opublikowano
  • Autor

http://allegro.pl/fvat-obd-kkl-vag-do-409-adapter-seat-vw-audi-pl-i1483157802.html[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:15_________________________________________________

Może być 4.9 ja mam i śmiga :wink4: do tego jakiś mały programik kopiujący cracka co 3s i gitara :kox:

heheh az co 3 s trzeba? :D

Opublikowano

no bo Vag kasuje te pliki co 5s chyba :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 11:16_________________________________________________a co do kabla to ja kupiłem od viakena i jestem zadowolony :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.