Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

każdy ma swoje przyzwyczajenia :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sebastian zacznij od tego http://moto.allegro.pl/vin-usa-5-min-historia-autocheck-foto-nie-carfax-i1202093662.html

adamos15a to sprawdzony sprzedawca na allegro (sam korzystałem z tego i wszystko OK)

Dopiero po sprawdzeniu będziesz wiedział czy jest sens jechać do gościa i oglądać. :gwizdanie:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 15:04_________________________________________________Z tego co widzę to ten allegrowicz obecnie nie wystawia żadnej aukcji.. wiec może byś coś podobnego.

http://allegro.pl/vin-5min-u-konkurencji-dostales-carfax-bez-foto-i1489373206.html

Opublikowano
  • Autor

ja dorzuce tylko 3 grosze od siebie

1. tam jest TIP (prawie bezawaryjny)

2. niska cena (coś mi śmierdzi)

3. ja zmieniam szybciej bieg niż 0,5s :naughty:

moge zabrać ze sobą VAG-a :gwizdanie:

nooo wez wez :D zrobimy u mnie blokowanie drzwi :P

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 15:30_________________________________________________DJ potrzebujemy taki zestaw

18ec8eb1b710.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Studencki, powiadasz... :naughty: Idę zaraz tego grilla szykować :> Chyba jakieś kalesony przywdzieję :polew:

Opublikowano
  • Autor

Studencki, powiadasz... :naughty: Idę zaraz tego grilla szykować :> Chyba jakieś kalesony przywdzieję :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak masz ochote to 17 :D

Opublikowano

ognisko sobie rozpalcie zeby Wam cieplo bylo :D kawalek drewienka Wam juz naszykowalem :D

Opublikowano
  • Autor

ognisko sobie rozpalcie zeby Wam cieplo bylo :D kawalek drewienka Wam juz naszykowalem :D

heheheh no zawsze mozna dolozyc :D

Opublikowano

nie skłamię, jak powiem, ze myślałem o ognisku, tylko chyba raczej by nas wywalili :>

Opublikowano
  • Autor

nie skłamię, jak powiem, ze myślałem o ognisku, tylko chyba raczej by nas wywalili :>

z grilem pewnie tez nas wywala :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopaki, jak ktoś ma na zbyciu żaróweczkę podświetlenia wskaźników z pomarańczowym cokołem, taką maciupcią, to chętnie odkupię, bo mi w panelu klimatronika padła :D

Trzeba się zbierać, też się na cebulkę ubieram, co by nie wymięknąć za wcześnie :D

Opublikowano
:D
Opublikowano

Kalesony mam w praniu fak :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dupka zmarznie, ale nie wymiękam :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 16:26_________________________________________________

Dobra, komu w drogę, do zobaczenia pod REAL-em :papa:

Opublikowano
  • Autor

heheh no ja tez sie zbieram po malutku :D

Opublikowano
:polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 20:00_________________________________________________sezon grilowy uwazam za otwarty :gwizdanie:
Opublikowano

Z dedykacją dla Kimiego :)

image13162.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jesteś wielki :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 21:03_________________________________________________450 Nm przy 2200 obrotów, o mamusiu :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.