Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ja nie koniecznie :gwizdanie:

Bartek ty to masz szczęście :naughty:2000 strona i 30000 odpowiedź :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: za wyczucie :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario nie zabra;es wczoraj browarkow sobie :tongue4: ale nic sie nie boj maja dobra opieke :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario nie zabra;es wczoraj browarkow sobie :tongue4: ale nic sie nie boj maja dobra opieke :wink4:

spoko :wink4: będzie jeszcze okazja :cool1: :cool1: :cool1:

Coś dla KIMI-ego :naughty: :naughty: :naughty:

http://allegro.pl/silnik-audi-a4-s4-4-2-bbk-344-km-wymiana-dowoz-i1494676122.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Tomek :wink4: nie jechałeś czasem dziś koło południa od Kutna do Zgierza nowym Passatem oklejonym Jdczakiem - auto serwisowe ??????? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Siemanko Tomek :wink4: nie jechałeś czasem dziś koło południa od Kutna do Zgierza nowym Passatem oklejonym Jdczakiem - auto serwisowe ??????? :naughty: :naughty: :naughty:

Mario niestety nie mam zapalenie pluc i leze w domu kolejny dzien dlatego tez na spocie mnie nie bylo[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 17:55_________________________________________________http://www.dailymotion.pl/video/xef4lp_ynanylmaz-dalyy-kazasy-18_shortfilms#from=embed

ale odrazu mowie lepiej zeby dzieci nie ogladaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko z popołudnia, pierwszy roboczo-dzień zaliczony :good: :good: :good:

fajna nutka zaczyna się dopiero od 1min

Za ten teledysk masz u mnie wielkiego plusa :D

Ehhh, Rihanna.... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

@mariuszzgierz - ja NIE będę robił swapa :D , ale i tak dzięki za pamięć :good: :good: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie koniecznie :gwizdanie:

Bartek ty to masz szczęście :naughty:2000 strona i 30000 odpowiedź :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: za wyczucie :decayed: :decayed: :decayed:

tak to jest jak się nie chce, to wychodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek...hardkorowo pojechałeś....

...Ale niech bedzie ku przestrodze.

Ja przed chwilą rozbierałem boczek z zamiarem włożenia suba Bose...mission failed :beksa: Nie ma opcji wsadzić tego tam, nawet, jak się podpiłuje, podreza, zrobi cuda na kiju. No, chyba, że połowę tego suba fleksem obetnę do połowy :polew: Myślałem nawet, żeby sam wzmacniacz przełożyć do siebie, ale stwierdzam, że to ma niewielki sens, bo i tak u mnie wszystko przez wzmacniacze jest puszczone i sub również. Z bólem serca stwierdzam, że nie wrzucę tego do siebie, także kto inny się ucieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 19:44_________________________________________________Tomek ale pojechałeś z tym filmikiem - wrogowi nie życzę takiego wypadku :no: :no: :no: ;( ;( ;( ;( :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka all sorki za nieobecność ale niestety mam zapalenie oskrzeli i muszę siedzieć w domu ;/ cały weekend w łóżku ( jaka strata) :wallbash::sick3: :sick3: ;( ;(

Spoko, wracaj do zdrowia :good: :good: :good: :good:

Zapalenie oskrzeli to nie żarty, nie ma co zgrywać bohatera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy to bez glowy mozna zyc ???

i to nie jeden tak ma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ciez #$@@##@#@#$@ rozlupal sie jak orzech :kox: :kox: :kox: ciekawe czy ko naprawili jesli tak to szacun dla lekarzy bo to chyba graniczylo z cudem

Wito ile Cie ominelo :D bys przynajmniej dwie esy zobaczyl :D jedna lepsza od drugiej :D zdjecia masz w galerii :D a jak temat z wlepami ogarniales cos moze ?? :)

zdrowiej i wpadaj na spota :)

DJ kurde dupsztal z tym wzmakiem :/ a w b5 bylo bose ?? jesli tak to moze takiego poszukac ??

Bartas bo ja juz zapomnialem ty dostep do floka tez masz ?? bo juz sie pogubilem w tym wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...