Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi::wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:05_________________________________________________

No - chociaż jeden :wink4: Jak tam, Panton - je$%^&my w kocioł? :polew:

lubię jeb.... :good::D[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:43_________________________________________________DJ a z tym BOSE to ciężki temat... pozostaje szukać od B5 wtedy by pasowało... a te pogonić do żyda :cool1:

Panton ja chciałem szarpnąć ten sub...... :embarrassed:

do Twojego Avanta B6 jest idealny więc nie czai się tylko łykaj sprzęt :wink4:

Opublikowano

wiem wiem :wink4: już pisałem do DJ-a :decayed: tylko o tego żyda się rozchodzi :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:bry:

:hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :wink4: :wink4:

Opublikowano

wiem wiem :wink4: już pisałem do DJ-a :decayed: tylko o tego żyda się rozchodzi :polew: :polew: :polew: :polew:

Mariusz a Ty jak mozes zaczekaj z tymi relingami bo ja jeszcze nie wiem dokladnie jak moj wyglada jak cos to albo polerka albo zmiana musze dobrze go oblookac[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:19_________________________________________________

:bry:

Basiu wszystkiego Najlepszego[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________i Innym Kobitka forumowym tez :)

Opublikowano

dzięki :wink4:

Opublikowano

Dla wszystkich naszych kochanych Kobietek, które odwiedzają nasze skromne forumowe progi wszystkiego Najlepszego :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

oraz ................

dzien_kobiet.jpg

Opublikowano

:hahaha: Mario, fajna fota ...

Opublikowano

wiem wiem :wink4: już pisałem do DJ-a :decayed: tylko o tego żyda się rozchodzi :polew: :polew: :polew: :polew:

nom to taka przenośnia więc nie wiem o co kaman... :rolleyes:

dla wszystkich Kobietek dużo ciepełka... :buziak::wink4:

Opublikowano

Siema :hi:

i wszystkiego naj dla naszych dam i forumowiczek :wink4:

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

Wszystkiego naj naj Dziewczynki :D i specjalnie dla Was nowy topik :D

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak: :buziak::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

UUUUUŁAAAA :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
:good::naughty::decayed:
Opublikowano
:D topik pierwsza klasa :D
Opublikowano

Dla wszystkich naszych kochanych Kobietek, które odwiedzają nasze skromne forumowe progi wszystkiego Najlepszego :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

oraz ................

dzien_kobiet.jpg

:slina: ależ sprzątacz :> :thumbup: :thumbup: Dzięęęękiii

Opublikowano

Dla wszystkich naszych kochanych Kobietek, które odwiedzają nasze skromne forumowe progi wszystkiego Najlepszego :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

oraz ................

dzien_kobiet.jpg

:slina: ależ sprzątacz :> :thumbup: :thumbup: Dzięęęękiii

W banerku masz większy wybór... :kox:

Opublikowano

Dla wszystkich naszych kochanych Kobietek, które odwiedzają nasze skromne forumowe progi wszystkiego Najlepszego :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

oraz ................

dzien_kobiet.jpg

:slina: ależ sprzątacz :> :thumbup: :thumbup: Dzięęęękiii

W banerku masz większy wybór... :kox:

No nie mój typ te dmuchane typki ;) ale jest jakaś odmiana w banerku to fakt :> :> :>

Opublikowano

Życzę Wam wszystkim,

Nasze Drogie Panie,

Byście od kołyski

Miały wśród nas branie;D

Coby chłopaki biegali z różami

Szczęście i miłość Wam przyrzekali,

Żeby Wasz uśmiech widzieć na twarzy -

Kobiety - bądźcie nam światłem na szczytach lichtarzy :>

:hi::kwiatek:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.