Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć Wam wszystkim :)

Witam również kobiety które jak widzę dzisiaj rozszalały się na forum :)

Niecałe 3 godziny do końca czwartkowej pracy...aż :)

Jutro znów ma być ładnie a w niedzielę do 13 stopni na plusie :D także spot murowany:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cześć Wam wszystkim :)

Witam również kobiety które jak widzę dzisiaj rozszalały się na forum :)

Niecałe 3 godziny do końca czwartkowej pracy...aż :)

Jutro znów ma być ładnie a w niedzielę do 13 stopni na plusie :D także spot murowany:D

Aj tam zaraz rozszalały :wink4: chłopaki pracują ktoś musi spamić :decayed:

Opublikowano

cześć Wam wszystkim :)

Witam również kobiety które jak widzę dzisiaj rozszalały się na forum :)

Niecałe 3 godziny do końca czwartkowej pracy...aż :)

Jutro znów ma być ładnie a w niedzielę do 13 stopni na plusie :D także spot murowany:D

u nas dzisiaj na minusie i śnieżek sobie prószy :kwasny:

Opublikowano

przywitał sie :hi:

Opublikowano

przywitał sie :hi:

:bry:

Opublikowano

Magda i jak odebralas felge?

Opublikowano

Magda i jak odebralas felge?

Tak, nówkę ;] ale prawdziwą nówke tym razem :polew:

Opublikowano

się dzisiaj panienki rozkręciły jak nigdy

Opublikowano
  • Autor

Czesc Madziu :) wessalo mnie troche i dopiero teraz nadrobilem :/ ;)

POLECAM !!!

wszystkie z kanalu dlugie ale warto i najlepiej od poczatku :D zebyscie wiedzieli kto to jest zbyszek czy pan piotr :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u/2/TPmb_jCODro

Opublikowano
:siema: typy i piekne panie :decayed:
Opublikowano

:siema: typy i piekne panie :decayed:

siema siema[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 17:44_________________________________________________Panowie grila wiecej nie bedzie :) zagrodzili moja brame wandale :)ale nie liczcie ze zrobie to drugi raz niech ktos inny zglasza sie na ochotnika

Opublikowano

tak wrzucam moze komus to gustu przypadnie :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie grila wiecej nie bedzie :) zagrodzili moja brame wandale :)ale nie liczcie ze zrobie to drugi raz niech ktos inny zglasza sie na ochotnika

a mnie taki grill ominął :confused4:
Opublikowano

Czesc Madziu :) wessalo mnie troche i dopiero teraz nadrobilem :/ ;)

POLECAM !!!

wszystkie z kanalu dlugie ale warto i najlepiej od poczatku :D zebyscie wiedzieli kto to jest zbyszek czy pan piotr :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.youtube.com/user/TVBigos#p/u/2/TPmb_jCODro

Materiał jest świetny.... a facet bardzo konkretnie, merytorycznie ich punktuje... bardzo popieram takich ludzi ponieważ pokazują oni, że nie wszyscy obywatele to matołki, nieznające prawa....z którymi można robić wszystko a w szczególności zastraszyć.... :good:

Opublikowano

Panowie grila wiecej nie bedzie :) zagrodzili moja brame wandale :)ale nie liczcie ze zrobie to drugi raz niech ktos inny zglasza sie na ochotnika

a mnie taki grill ominął :confused4:

Chriss no mnie tez nie bylo no

Opublikowano

robi się coraz cieplej i pogoda sprzyja takim imprezom także jest szansa sobie to odbić :wink4:

Opublikowano

robi się coraz cieplej i pogoda sprzyja takim imprezom także jest szansa sobie to odbić :wink4:

no sprzyja ja autko w tym tygodniu odbiore zn kolo srody wiec ju bede bardzo happy

Opublikowano

to troche się opieprzają

Opublikowano

to troche się opieprzają

\

jutro bedzie lakierowany :D oni panikuja bo pzu im jeszcze nie zaakceptowalo kosztorysu i robia bo robia go ale nie wiedza czy im wyplaca ale pojechalem do pzu i zdobylem ta akcepatacje. W ogole jak poszedlem podjechala s8 na lawecie nie wiem jak ona zapiz*zila ale d*py nie bylo bok od pasazera byl prawie w polowie auta a z przodu tylko silnik widac :D tak popatrzylem i pow sobie oj chyba baedzie juz calkowita[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 18:45_________________________________________________dobra ide na meczyk

Opublikowano

robi się coraz cieplej i pogoda sprzyja takim imprezom także jest szansa sobie to odbić :wink4:

no bedze trza jakąś impreze zrobić :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.