Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale posucha :D

lece na pakernie :P:silacz: :silacz: :silacz: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko, i środa z głowy :D

Już tylko 2 X 8 godzin męczarni i weekend :dance:

Opublikowano

jeszcze tylko 2x8h męczarni i urlop :dance: :drool: :thumbup:

Opublikowano

jeszcze tylko 2x8h męczarni i urlop :dance: :drool: :thumbup:

:blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano

co się dziwisz... pchają mnie na siłę co bym wybrała zaległy ;)

Opublikowano

co się dziwisz... pchają mnie na siłę co bym wybrała zaległy ;)

Niektórzy to mają dobrze :tongue4:

Opublikowano

co się dziwisz... pchają mnie na siłę co bym wybrała zaległy ;)

Niektórzy to mają dobrze :tongue4:

już się cieszę ... tydzień wolnego zakończony weekendem w górach :kox::wink4:

Opublikowano

co się dziwisz... pchają mnie na siłę co bym wybrała zaległy ;)

Niektórzy to mają dobrze :tongue4:

już się cieszę ... tydzień wolnego zakończony weekendem w górach :kox::wink4:

U mnie "prawie" to samo :D

Poza "tydzień wolnego" :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siemanko

mam pytanko

Ma ktoś namiary na sprzedawce na allegro, który posiada w swojej aukcji przewód do b7 i który będzie działać pod Vag-em :decayed:

Opublikowano

Siemano :)

Kamilu a poprosze z 3 jakieś takie mega duże z czymś tam może być szynka mogą być pieczary byle nie margarita.

Zakupiłem wydeszek xD w przyszlym tygodniu pewnie sie zamontuje

Opublikowano

no to wklejaj fote i się pochwal jaki wydech :D

ok, kupie, koleś jest na zwolnieniu ale od poniedziałku pracuje juz więc Ci w tygodniu podrzuce :)

Opublikowano
  • Autor

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

w piczke :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

ja tez chce takie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

a myślisz że to coś da :> zadzwoń do auto-mark bo wydech to ja bym Ci mógł zamontować ale nie mam zdolności do cięcia:P

Opublikowano

nie no wydech w comp sporcie mi kumple zrobią tylko troche się boje im kazać ciąc zderzak bo na codzień takich rzeczy nie robią ;D Jakby końcówki były okrągłe to bym kupił od esy ale takie eliptyczne to tak czy siak trzeba ciąć. Wogóle na pomorskiej w Jacky auto sport pracuje za***ista d*pa ;D SESESE

Opublikowano
  • Autor

nie no wydech w comp sporcie mi kumple zrobią tylko troche się boje im kazać ciąc zderzak bo na codzień takich rzeczy nie robią ;D Jakby końcówki były okrągłe to bym kupił od esy ale takie eliptyczne to tak czy siak trzeba ciąć. Wogóle na pomorskiej w Jacky auto sport pracuje za***ista pupa ;D SESESE

heheh ezdjecie dawaj :D bylo zrobic dla kolegow :P hhyhyhyyh ile taki wydech ??? :D

Opublikowano

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

O w d*pę jeża, ale kosa :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Przyjedziesz na spota się pochwalić? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________

Wogóle na pomorskiej w Jacky auto sport pracuje za***ista pupa ;D SESESE

Seba, jedziemy do Jacky :D

Nieważne, pod jakim pretekstem, po prostu jedziemy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić

O w d*pę jeża, ale kosa :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Przyjedziesz na spota się pochwalić? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________

Wogóle na pomorskiej w Jacky auto sport pracuje za***ista pupa ;D SESESE

Seba, jedziemy do Jacky :D

Nieważne, pod jakim pretekstem, po prostu jedziemy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ok przekonales mnie ... :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.