Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheheh :D

szkoda tylko ze kiepskiej jakosci troche sa te zdjecia :D ale jak cos wstaw mi paczke gdzies na serwer podeslij link na pw i wstawie ladnie do galerii naszej :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

O tej mówię, choć od razu zaznaczam - zdjęcia nie oddają tego, co było na żywo. Dziewczyna po prostu była powalająca:

100_8446.jpg

Chyba najmniej wyraźne zdjęcie wybrałem :disgust:

Opublikowano

Wstawię Wam utworek na dobranoc - jak ktoś smętów nie lubi, to nie puszczać :wink4: Ja osobiście ją bardzo lubię :good:

Katie Melua - Piece by Piece

Opublikowano

No to mi DJ przypomniał, że czas do wyrka.

Dobrej nocki :papa:

Opublikowano
  • Autor

nom Czekam na paczke ze zdjeciami Kimi i tez lece pozdro

Opublikowano

to życzę wszystkim sprośnych snów i uciekam pod kołdrę :hi:

Opublikowano

siemano po północy właśnie wróciłem ze stolicy :tongue4:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 02:33_________________________________________________

A teraz najlepsze, czyli - jak poznańscy drogowcy zawstydzili łódzkich drogowców (zdjęcie zrobione na drodze wylotowej z centrum Poznania na A2):

20032011_002.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a ja pozwolę sobie stwierdzić po dzisiejszych wojażach po stolicy że stołeczni drogowcy zawstydzili by naszych drogowców i poznańskich też :polew: (szkoda tylko ze zdjęć nie mam )
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

kurde czuje sie jak warzywo :confused4:

Opublikowano

Siemanko rebjata :decayed: :decayed: :decayed::hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 06:32_________________________________________________Czas zacząć ten króciutki tydzień :wink4: Poniedziałek, Wtorek, Środa a potem.................. :naughty:

Następna wizyta w pracy dopiero we Wtorek :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:;) ;) ;) ;)

Opublikowano
:siema: i do pracy..... :bicz:
Opublikowano

ja już na stanowisku :przebiegly: dzisiaj papierologia excelowo checkowa :P

Opublikowano

Siemanko rebjata :decayed: :decayed: :decayed::hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 06:32_________________________________________________Czas zacząć ten króciutki tydzień :wink4: Poniedziałek, Wtorek, Środa a potem.................. :naughty:

Następna wizyta w pracy dopiero we Wtorek :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:;) ;) ;) ;)

Siemasz, kiedy wyjeżdżacie od siebie do BT? :mysli:

Opublikowano

Siemanko rebjata :decayed: :decayed: :decayed::hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 06:32_________________________________________________Czas zacząć ten króciutki tydzień :wink4: Poniedziałek, Wtorek, Środa a potem.................. :naughty:

Następna wizyta w pracy dopiero we Wtorek :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:;) ;) ;) ;)

Siemasz, kiedy wyjeżdżacie od siebie do BT? :mysli:

w piątek z rana - ok. 8.00 :wink4:

tak myślę przynajmniej :mysli: zapewne w ciągu tygodnia będziemy się tu jeszcze zgadywać :wink4:

Opublikowano

Siemanko rebjata :decayed: :decayed: :decayed::hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 06:32_________________________________________________Czas zacząć ten króciutki tydzień :wink4: Poniedziałek, Wtorek, Środa a potem.................. :naughty:

Następna wizyta w pracy dopiero we Wtorek :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:;) ;) ;) ;)

Siemasz, kiedy wyjeżdżacie od siebie do BT? :mysli:

w piątek z rana - ok. 8.00 :wink4:

tak myślę przynajmniej :mysli: zapewne w ciągu tygodnia będziemy się tu jeszcze zgadywać :wink4:

ok, będę śledził wątek i chyba podłączę się do Was :wink4:

Opublikowano
:wink4: :wink4: :wink4::good: :good: :good:
Opublikowano

Powitać z ranka;D

Opublikowano

Powitać z ranka;D

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemanko Bandziory i Banditenki :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj w domu zostałem z córcią, bo bidula ma jelitówkę. Ale ma sie jej na życie, więc jest gitara :wink4:

Opublikowano

bry

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.