Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi blaszak za stacją Lotos przy Limance :wink4:

Tak, tak, już kojarzę :good:

Mario, nie ma problemu, ja też tak z Pantonem na IRCu gadałem, że jak się umówiliście, to co się będę wpieprzał między wódkę a zakąskę, ale sobie pomyślałem, że jak i tak będziemy sie gdzieś tam rano widzieć w piątek, to po co masz specjalnie jechać :D

Sebek, dzięki za ofertę, ale myślę, że nie ma sensu się bawić w przelutowywanie czegoś, co kosztuje grosze :D

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:43_________________________________________________

Dobra, Pany, bo już trzecia strona o żaróweczce leci, dajmy sobie siana :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Opublikowano

Kimi moi kumple przyłapali prawdopodobnie Twoją furę na Motor Show :naughty: :naughty:

Opublikowano

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Nie mam :no: :no: :no:

Sebek, to była furka Mario :D

Opublikowano

Mówili że B5 na łódzkich blachach z nalepą :tongue4:

Opublikowano

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Nie mam :no: :no: :no:

Sebek, to była furka Mario :D

to wezmę ci swoje z Matrixa :wink4: na traskę będziesz miał :naughty: :naughty: w czwartek podjadę to obczaimy temat :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Mówili że B5 na łódzkich blachach z nalepą :tongue4:

Nie moja :no:

Ciekawe, kto to był? :mysli:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:58_________________________________________________

Kimi BTW czy ty masz CB ???

Nie mam :no: :no: :no:

Sebek, to była furka Mario :D

to wezmę ci swoje z Matrixa :wink4: na traskę będziesz miał :naughty: :naughty: w czwartek podjadę to obczaimy temat :cool1: :cool1: :cool1:

Ooo, no to super by było :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no ktoś się nie pochwalił :naughty:

Opublikowano

no ktoś się nie pochwalił :naughty:

Wiesz co, wydaje mi się, że to nie był nikt od nas, a naklejkę miał po poprzednim właścicielu może.

Bo u nas nie ma sedana B5 z naklejką klubową.

Opublikowano

możliwe, albo coś popieprzyli :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

to centralny w hujdaju założony;) Ale mówcie, co chcecie...jednak cały czas się przekonuję, ze te niemieckie auta jednak najlogiczniej są złożone. Sebastian - jak tam autko? wykminiłeś coś?

Opublikowano

to centralny w hujdaju założony;) Ale mówcie, co chcecie...jednak cały czas się przekonuję, ze te niemieckie auta jednak najlogiczniej są złożone. Sebastian - jak tam autko? wykminiłeś coś?

Kurde, DeeJay, naprawdę wymiatasz, w południe Opel, wieczorem Hyundai, chyba się do Ciebie zapiszę na korepetycje :decayed:

Opublikowano

jak chcesz to wpadaj, bo opla dzisiaj jedynie wypchnąłem z garażu...części jutro powinny być, ale jak go nie odpalę, to pompa na 90% walnięta;/

Opublikowano

jak chcesz to wpadaj, bo opla dzisiaj jedynie wypchnąłem z garażu...części jutro powinny być, ale jak go nie odpalę, to pompa na 90% walnięta;/

Nie mam kiedy niestety :no:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 22:59_________________________________________________

Dobra, zawijam do wyra, dobrej nocy :papa:

Opublikowano
  • Autor

ja tyz pozdro all :)

Opublikowano

;(

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 06:17_________________________________________________

;(

:friends::buziak::lol1:

Opublikowano

:>

Opublikowano

Siemka Gentlemen and Ladies :hi: :hi: :hi:

no i co ??????????

I już Wtorunio :thumbup: :thumbup: :thumbup::dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Dzień doberek Spiochy z bandy:)))umyć samochodziki-napełnic butelki alkoholem i uwaga!!!!w piątek zlocik w bukowinie:))))))))))))))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.