Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witaski dla wszystkich

Powiedzcie mi czy vagiem z kablem kkl sprawdzę vw polo z 2003 roku czy muszę mieć nowszy kabel????

Opublikowano
  • Autor

siema wedlug mnie sprawdzisz chyba :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witaski dla wszystkich

Powiedzcie mi czy vagiem z kablem kkl sprawdzę vw polo z 2003 roku czy muszę mieć nowszy kabel????

sprawdzisz

Opublikowano

Kurde manetka fis założona wszystko cacy tylko nie moge dopasować kodowania bo mi pokazuje że potrzebuje zarejestrowana wersje programu;/ Ktoś z was ma taką żeby mi to ogarnąć?

Opublikowano

Kurde manetka fis założona wszystko cacy tylko nie moge dopasować kodowania bo mi pokazuje że potrzebuje zarejestrowana wersje programu;/ Ktoś z was ma taką żeby mi to ogarnąć?

tak :rolleyes:

Opublikowano

sypnij mu cene Ponti :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________Kimiasz jechales dzisiaj milionowa ??

Opublikowano

no i dzionek z pracą zaliczony :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup: :thumbup: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :banan1: :banan1: :banan1::banan2: :banan2: :banan2:

Opublikowano

no i dzionek z pracą zaliczony :dance: :dance: :dance::thumbup: :thumbup: :thumbup: :cwaniak1: :cwaniak1: :cwaniak1: :banan1: :banan1: :banan1::banan2: :banan2: :banan2:

a ja od jutra zaczynam koniec L4 i do wolomina mam kurs tez mi sie trafilo

Opublikowano

sypnij mu cene Ponti :decayed:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 15:06_________________________________________________

3 obecności na spocie :polew:

Opublikowano

Ej wogóle bo tym całym majsterkowaniu z tą manetką nie działa domykanie ani zamykanie szyb z pilota :mysli: Czy to co sie mogło zresetować i tzeba też vagiem ustawić? I chyba nie działa ta funkcja ze jak sie przycisnie klawisz do otwierania chwilke do otwiera do końca od razu.

Opublikowano

Ej wogóle bo tym całym majsterkowaniu z tą manetką nie działa domykanie ani zamykanie szyb z pilota :mysli: Czy to co sie mogło zresetować i tzeba też vagiem ustawić? I chyba nie działa ta funkcja ze jak sie przycisnie klawisz do otwierania chwilke do otwiera do końca od razu.

nom to nakombinowałeś kolego.... :decayed: ale wszystko do ogarnięcia... :wink4: jak nie masz ciśnienia to jutro po południu możesz wpaść do mnie to ogarniemy temat :tongue4:

i już może więcej nie kombinuj.... :gwizdanie:

Opublikowano

Ale po krótce mi wytłumaczysz co to może być? Bo jeżeli chodzi o elektryke to chyba wszystko jest podłączone ok, wkońcu przekładałem tylko manetkę, a vagiem pokasowałem tylko błędy

Opublikowano

na moje oko w kodowaniu nakombinowałeś.... chociaż jak piszesz, że tylko pokasowałeś błędy i nie kłamiesz to trudno mi jednoznacznie określić przyczynę..... szklana kula się zbiła ;(

Opublikowano

Ej wogóle bo tym całym majsterkowaniu z tą manetką nie działa domykanie ani zamykanie szyb z pilota :mysli: Czy to co sie mogło zresetować i tzeba też vagiem ustawić? I chyba nie działa ta funkcja ze jak sie przycisnie klawisz do otwierania chwilke do otwiera do końca od razu.

spróbuj otworzyć a potem zamknąć szybe kierowcy (przyciskiem) trzymając przez cały czas przycisk-niekiedy po takim zabiegu powraca otwieranie szyb poprzez kliknięcie przycisku otwierania i moze domykanie tez powróci jak nic nie kombinowałeś :mysli:

Opublikowano

Hmm mam nadzieje że da rade to ogarnac;/ No kodowania nic nie zmienilem bo chcialem zakodowac manetke ale to mi wyskakiwalo okienko ze potrzebuje zarejestrowana wersje programu by miec dostep do tej funkcji. Mam nadzieje że to tylko wystacxy cos tam vagiem ustawic a ze sie nic nie zjebalo;/

Opublikowano

nie bój żaby....

Opublikowano
:evil: CHRISS miałeś racje haha zrobiłem tak pare razy jak mówiłeś i już wszystko hula xD To na spocie w niedziele mam nadzieje że mi to kodowanie manteki ustawicie i język angielski by się przydał:P Do niedzieli ogarnę już ten wydech chyba i może felgi 18stki założę
Opublikowano

nie bój żaby....

żaba w wodzie nie ubodzie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.