Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgierzyk Witak Kraków :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 07:34_________________________________________________

Dzień doberek Spiochy z bandy:)))umyć samochodziki-napełnic butelki alkoholem i uwaga!!!!w piątek zlocik w bukowinie:))))))))))))))

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: to już w ten weekend - dobrze, że mi przypomniałeś bo bym poleciał za tydzień :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Mariusz:)jak dobrze szykowac sie do zlotu)dopisałem sie do chętnych na gorące źródła:)weźmiemy sobie do nich buteleczke nektaru:)

Opublikowano

Cześć Mariusz:)jak dobrze szykowac sie do zlotu)dopisałem sie do chętnych na gorące źródła:)weźmiemy sobie do nich buteleczke nektaru:)

:good: :good: :good: :good: :good: i bardzo dobrze nektar od pscułek :decayed: dobrze wpływa na wszystko :> :> :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 07:41_________________________________________________No i jak ogarnąłeś pracę - o której wystartujesz ????

Opublikowano

chcę mieć wolne juz od 12-ej-to dołaczył bym do Was:)jesli wyjedziecie ok 8-ej z Łodzi to moze uda nam sie spiknąć na wylocie z Krakowa i razem pojedziemy do bukowiny:)

Opublikowano
:hi: no to już wtorek ;) byle do weekendu...
Opublikowano

chcę mieć wolne juz od 12-ej-to dołaczył bym do Was:)jesli wyjedziecie ok 8-ej z Łodzi to moze uda nam sie spiknąć na wylocie z Krakowa i razem pojedziemy do bukowiny:)

na tą chwilę właśnie takie są plany :good: wyjazd ok. 8.00 :wink4:

Jak by co to jesteśmy "intacz" :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 07:57_________________________________________________

:hi: no to już wtorek ;) byle do weekendu...

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 07:57_________________________________________________Dobra Pany spadam do roboty :cool1:

Miłego dzionka for all :good: :good: :good:

Opublikowano

Dj-u mam kilka sztuk na oku ale żadna nie spełnia moich oczekiwań :naughty: jak jest ładna to golas, jak ma jakiś wypas to zajeżdżona :wallbash:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Wtorek, jeszcze 72 godziny do startu :D

Opublikowano

:hi:

weekend :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Spadam do roboty :disgust:

Miłego dnia :papa:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema: Bacha :decayed:

jedziecie do BT ?

no jaha :dance:

(tzn. ja i moja fasolka, bo Stan jedzie w tym czasie w innym kierunku) :wink4:

Opublikowano

oj tam fasolka fasolka, już pewnie kiwi, albo grejfrut :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

oj tam fasolka fasolka, już pewnie kiwi, albo grejfrut :wink4: :wink4: :wink4:

grejfrut to już mało :gwizdanie:

rośnie córunia moja mała :kox:

Opublikowano

no piękne panie :cool1:

tittiesah4.gif

Opublikowano

wiosna przyszła więc czas najwyższy :boobs: :oklaski:

Opublikowano

moja mloda jest wstydziocha ale powiedziala ze jak pokazesz pitoka to pomysli :polew:

Opublikowano

to będzie już za późno :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.