Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemasz, może ktoś od Was jedzie do BT i ma dwa wolne miejsca oraz ochotę zabrać mnie z kumplem? :decayed:

auto swoje mam u mechanika, miało być na dzisiaj lecz nie jest, mówi że na jutro, ale jak zobaczyłem gdzie jest z robotą to uważam iż nie jest to realne :thumbdown:

oczywiście do łodzi bym dojechał jakoś...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko z popołudnia :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemanko z wieczorka,

no i co jak wszyscy to wszyscy - Mario również :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

DSC07062.jpg

najgorsze jest to, ze nikt mi tego nie zrobił tylko ja sam :smutas: :smutas: :strzal: :strzal: :facepalm: :facepalm: ;( ;( je.bany czujniczek cofania nie zagadał akurat w takim momencie.

No to który z kolegów następny ??? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko z wieczorka,

no i co jak wszyscy to wszyscy - Mario również :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

DSC07062.jpg

najgorsze jest to, ze nikt mi tego nie zrobił tylko ja sam :smutas: :smutas: :strzal: :strzal: :facepalm: :facepalm: ;( ;( je.bany czujniczek cofania nie zagadał akurat w takim momencie.

No to który z kolegów następny ??? :polew: :polew: :polew:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

W co przyje.b.ałeś? :cool1:

Opublikowano

W znak :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale taki autobusowy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

W znak :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale taki autobusowy :polew: :polew: :polew:

Kurde, lipa :confused4:

Da się to spolerować czy coś? :mysli:

A zderzak cały jest, nie pękł?

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

W znak :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale taki autobusowy :polew: :polew: :polew:

Kurde, lipa :confused4:

Da się to spolerować czy coś? :mysli:

A zderzak cały jest, nie pękł?

zderzak ok tylko troszkę porysowany :kox:

Jutro będę walczył z polerką - na pewno sporo zejdzie. Pasta Tempo i jazda :ad: :ad: :ad: :ad:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 18:27_________________________________________________Siema klysiu :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:siema:

Siema :hi:

Co tam słychać w szerokim świecie seksu i biznesu? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemanko z wieczorka,

no i co jak wszyscy to wszyscy - Mario również :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

DSC07062.jpg

najgorsze jest to, ze nikt mi tego nie zrobił tylko ja sam :smutas: :smutas: :strzal: :strzal: :facepalm: :facepalm: ;( ;( je.bany czujniczek cofania nie zagadał akurat w takim momencie.

No to który z kolegów następny ??? :polew: :polew: :polew:

czujniki generalnie gadają tylko czasami za wolno reagują i zanim zacznie dobrze wrzeszczeć to już człowiek obetrze... dlatego jak cofać na czujnikach to możliwie wolno co by miały czas na odpowiednie zasygnalizowanie.... :confused4:

co by więcej nie pierdo..... to pech kuwa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Siemanko z wieczorka,

no i co jak wszyscy to wszyscy - Mario również :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

DSC07062.jpg

najgorsze jest to, ze nikt mi tego nie zrobił tylko ja sam :smutas: :smutas: :strzal: :strzal: :facepalm: :facepalm: ;( ;( je.bany czujniczek cofania nie zagadał akurat w takim momencie.

No to który z kolegów następny ??? :polew: :polew: :polew:

No widze ze kazdego dotyka po malu :D ja juz swoj odebralem to teraz kolega sobie zrobil :)

Opublikowano
  • Autor

Siemanko z wieczorka,

no i co jak wszyscy to wszyscy - Mario również :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

DSC07062.jpg

najgorsze jest to, ze nikt mi tego nie zrobił tylko ja sam :smutas: :smutas: :strzal: :strzal: :facepalm: :facepalm: ;( ;( je.bany czujniczek cofania nie zagadał akurat w takim momencie.

No to który z kolegów następny ??? :polew: :polew: :polew:

No widze ze kazdego dotyka po malu :D ja juz swoj odebralem to teraz kolega sobie zrobil :)

to co sie nie pucujesz ze juz smigasz ?? :P chyba ze cos przeoczylem :P i jak ?? wsio bangla jak nowka ?? :D

Opublikowano

niunia na letnich kapetkach juz :) jaka cisza w srodku

Opublikowano

Siemanko z wieczorka,

no i co jak wszyscy to wszyscy - Mario również :kwasny: :kwasny: :kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

DSC07062.jpg

najgorsze jest to, ze nikt mi tego nie zrobił tylko ja sam :smutas: :smutas: :strzal: :strzal: :facepalm: :facepalm: ;( ;( je.bany czujniczek cofania nie zagadał akurat w takim momencie.

No to który z kolegów następny ??? :polew: :polew: :polew:

No widze ze kazdego dotyka po malu :D ja juz swoj odebralem to teraz kolega sobie zrobil :)

to co sie nie pucujesz ze juz smigasz ?? :P chyba ze cos przeoczylem :P i jak ?? wsio bangla jak nowka ?? :D

no powiem Ci ze jak na moje oko to sie spisali xenony nowe az blyszcza :)

Opublikowano
  • Autor

no to elegancko :D:kox:

Opublikowano

siemasz, może ktoś od Was jedzie do BT i ma dwa wolne miejsca oraz ochotę zabrać mnie z kumplem? :decayed:

auto swoje mam u mechanika, miało być na dzisiaj lecz nie jest, mówi że na jutro, ale jak zobaczyłem gdzie jest z robotą to uważam iż nie jest to realne :thumbdown:

oczywiście do łodzi bym dojechał jakoś...

niech robi całą noc :P , ma być gotowy i już :wink4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:31_________________________________________________Bartas zadowolony jesteś z wyboru :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi a co gazet nie czytasz :kox:?

Opublikowano
  • Autor

sie jąka sie jąka sie :polew::naughty::decayed::kox:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:43_________________________________________________o juz sie nie jąka sie :P

Opublikowano

Bartuś no najpierw przerazony bo cos stukalo, ale mowie do kleju po naklejkach sie cos przykleilo.... zobaczymy na ta chwile jest cisza w srodku. jeszcze musze jakies dekielki skombinowac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.