Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W niedzielę będziemy mieli gości z Kutna :kox: :kox: :kox: :kox:

oj to będzie niezły grill/spot :good: :good: :good: Seba koniecznie aparat :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to teraz wszyscy będziecie kierowcami zawodowymi...... ? :nabijasie:

Nie wszyscy, niektórzy celują np. tu:

3. Jak zostać kierowcą wyścigowym?

Osoba będąca członkiem Automobilklubu lub Klubu zrzeszonego w Polskim Związku Motorowym może przystąpić do kursu a następnie egzaminu na certyfikat i licencję kierowcy stopnia B1,C1 lub B,C organizowanego przez automobilkluby posiadające dostęp do torów wyścigowych, tj.:

- Automobilklub Wielkopolski - Tor Poznań,

- Automobilklub Kielecki - Tor Miedziana Góra,

- Automobilklub Rzemieślnik - Tor Słomczyn,

- Toruński Klub Motorowy - Tor Toruń.

Następnie można przystąpić do wyrabiania licencji wyścigów torowych. Tryb uzyskiwania jest dostępny na stronie PZM.

12. Stopnie licencji kierowcy i pilota w sporcie samochodowym

(...)

Licencja kierowcy stopnia „B1,C1” upoważnia do udziału w charakterze kierowcy podczas WSMP, GSMP, MPRC samochodami zgłoszonymi w klasach o pojemności silnika do 2000 cm3 włącznie.

(...)

http://www.pzm.pl/Sport_samochodowy_pytania#04

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:54_________________________________________________

Siemano Ania, jak tam się udał pobyt w Polsce? :naughty: :naughty: :naughty:

Michałek w Bukowinie o niczym innym nie mówił, tylko o tym, że przylatujesz do Polandii :wink4: :wink4: :wink4:

całe szczęście... :good:

Opublikowano

W niedzielę będziemy mieli gości z Kutna :kox: :kox: :kox: :kox:

oj to będzie niezły grill/spot :good: :good: :good: Seba koniecznie aparat :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to będzie w końcu ten grill :mysli:
Opublikowano

W niedzielę będziemy mieli gości z Kutna :kox: :kox: :kox: :kox:

oj to będzie niezły grill/spot :good: :good: :good: Seba koniecznie aparat :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

to będzie w końcu ten grill :mysli:

Ja nie znaju :no: :no: :no:

Opublikowano

w sumie ja też nie znaju ale DJ mówił, że grilla weźmie profilaktycznie :> :>

Opublikowano

zmęczona bardzo po wizycie w kraju :zemdlal:

ale już w domu :evil:

Opublikowano

w sumie ja też nie znaju ale DJ mówił, że grilla weźmie profilaktycznie :> :>

ale to może by się trochę wcześniej spotkać tak koło 16 :mysli:
Opublikowano

Ja wcześniej nie mogę, bo Iza w szkole, będę lekko po 18 :confused4:

Opublikowano

to ten co ma piekarnik niech wcześniej napali w piecu :P

Opublikowano

Ale panujecie spota na parkingu przy Realu? czy zmieniliście miejscówke?

Opublikowano

jak można się tak ugadywć beze mnie ? :bicz3: ja jestem za miejscem gdzie można usiąść a nie stać na parkingu jak wazony i to jeszcze z grilem zamiast z kwiatami :laghing2:

proponuję jak wcześniej pisałam wysypisko przy chocianowickiej ok godz 16, dj -grill, reszta kiełbasy każdy dla siebie, ew. piwko bezalkoholowe :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

i znowu trafimy na jakąś ustawkę :vava:

Opublikowano

i znowu trafimy na jakąś ustawkę :vava:

oj pamiętam :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________kochana widziałąm zdjęcia, koszulka leży jak ulał :tongue4:

Opublikowano

i znowu trafimy na jakąś ustawkę :vava:

To nie ma lipy i robimy napier***nkę o miejsce :decayed: Pod banderą klubu A4 trzeba walczyć do ostatniej kropli ropy, nie? :>

Opublikowano

kachnazgierz byłaś dzisiaj w manu? Bo chyba Cie widziałem, skojarzyłem po zdjeciu z avataru :gwizdanie:

Opublikowano

nic się nie da ukryć, wszyscy mnie już znają i wszędzie widzą :wallbash::wink4:

Opublikowano
:hi: a ja jeszcze wieczorny kurs do Głowna :confused4: a jutro do kopalni pieniadze zarabiac trzeba :kox:
Opublikowano

Ja się zawijam, spokojnej nocki :papa:

Opublikowano

Ja się zawijam, spokojnej nocki :papa:

:siema:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.