Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje zdanie jest na stronie 2119, nie będę pisać co dziennie tego samego

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moje zdanie jest na stronie 2119, nie będę pisać co dziennie tego samego

ale to jest Kasiulka twoje zdanie mi pasuje w 100% :decayed: tylko co z reszta :gwizdanie:
Opublikowano

nie wiem co z resztą, nigdy do ostatniej chwili nie można się z nimi dogadać :foch:

a w ogóle to spadam do pracy

do jutra

pa

Opublikowano

nie wiem co z resztą, nigdy do ostatniej chwili nie można się z nimi dogadać :foch:

a w ogóle to spadam do pracy

do jutra

pa

no pa :pociesz::thankyou2:
Opublikowano

to gdzie w końcu i o której będziemy się spocic? :decayed:

Opublikowano

znazlem super fotke tylko nie wiem czy Mario nie bedziec zly ...... :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 18:48_________________________________________________

to gdzie w końcu i o której będziemy się spocic? :decayed:

Szamek zajrzyj lepiej ok 22 bedzxie cos wiadomo ale mozecie sie szykowac pewnie na ok 16 :decayed:
Opublikowano

znazlem super fotke tylko nie wiem czy Mario nie bedziec zly ...... :kox: :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 18:48_________________________________________________

to gdzie w końcu i o której będziemy się spocic? :decayed:

Szamek zajrzyj lepiej ok 22 bedzxie cos wiadomo ale mozecie sie szykowac pewnie na ok 16 :decayed:

:good: jutro i tak będę przeglądał temat, generalnie jestem na wszystkie propozycje otwarty tylko nie na piwo bezalkoholowe :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja nie przyjezdzam :( bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... :kwasny:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja nie przyjezdzam :( bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... :kwasny:

ja też nie ogarnięty :naughty: więc wpadaj nie będę sam :gwizdanie:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja nie przyjezdzam :( bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... :kwasny:

Madziu, jak nie przyjedziesz, to się na Ciebie obrażę :foch: :foch: :foch:

:D[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 19:14_________________________________________________

"wyPLAKowałem" miało być :>

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja nie przyjezdzam :( bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... :kwasny:

ja też nie ogarnięty :naughty: więc wpadaj nie będę sam :gwizdanie:

ok :good: staniemy w drugim rządku żeby nie psuć designu kolegom :D aaa macie jeszcze te folie do ściemki?

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja nie przyjezdzam :( bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... :kwasny:

ja też nie ogarnięty :naughty: więc wpadaj nie będę sam :gwizdanie:

ok :good: staniemy w drugim rządku żeby nie psuć designu kolegom :D aaa macie jeszcze te folie do ściemki?

Masz na myśli folię do szyb, czy tę, co ma Ada na ustach? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

A ja dzisiaj pożyczyłem przedłużacz od sąsiada i na parkingu pod blokiem odkurzyłem Adę, wypalkowałem, jutro myjka i na spocie będzie "błyszczeć" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To ja nie przyjezdzam :( bo ja nie bede po myjce i nie wypolerowana taka..... :kwasny:

ja też nie ogarnięty :naughty: więc wpadaj nie będę sam :gwizdanie:

ok :good: staniemy w drugim rządku żeby nie psuć designu kolegom :D aaa macie jeszcze te folie do ściemki?

niech i tak będzie :wink4:

Opublikowano

Do szyb

Opublikowano

Do szyb

A to ja nie mam :no: :no: :no:

Opublikowano

No trudno :kwasny:

Opublikowano

No trudno :kwasny:

Ale przyjedziesz? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

No trudno :kwasny:

Ale przyjedziesz? :cool1: :cool1: :cool1:

hmmmmm a gdzie tak wogóle? bo dzieci kiepsko mi będzie ogarnąć na jakimś parkingu :decayed:

Opublikowano

siemano z wieczora :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.