Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, że ktoś musi pozarządzać....więc proponuję:

1. Całego grilla przełożyć za 4 tygodnie kiedy będzie można coś pod tę kiełbaskę wypić... i nie mam na myśli piwa. :decayed:

2. Za 4 tygodnie powinno być jeszcze cieplej więc będzie można posiedzieć do późniejszej godziny. :mysli:

3. Dogadać wcześniej termin tak by każdy zarezerwował sobie czas a osoby, które coś wypiją zorganizowało sobie kierowcę. :good:

4. Grilla zrobić wcześniej - 15:00/16:00 tak by na spokojnie to mięsko dopiec i zjeść. :evil:

Mając na uwadze powyższe dzisiaj proponuję standardowego spota o godzinie 18:00 pod REALem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem i dlatego proponuję pierwszy weekend po świętach.... jest czas na dogranie/dogadanie szczegółów i zrobienie listy co by się nie okazało, że będzie 6 osób... no i po świętach będzie można :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton :facepalm:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:38_________________________________________________no nic ja jestem za godz. 16 pod realem czekamy 30 min i jedziemy na chocianowice :decayed: kto jest za reka do gory :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że u Was taka organizacja jak i w naszych stronach :gwizdanie:

jest w ogóle ktoś chętny na tego grilla, :drunk: ? bo nie wiem czy mam brać kierowcę :decayed: a pogoda ładna więc szkoda ją zmarnować :naughty: :naughty: :naughty:

mi osobiście zgierz odpowiada jak najbardziej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 01:02_________________________________________________ :disgust:

Oooo, ten się urwał z choinki o tej porze :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 07:58_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: :hi:

nie spać - zwiedzać :kox:

widzę, że nie macie konkretnych planów, to w takim razie może Wy raz byście przyjechali do Zgierza a nie ciągle Zgierz do Was, 16:00 - zapraszam na malinkę z tym grillem :naughty: :naughty: :naughty:

no do Zgierza tez moge podjechac bo na 20.00 musze byc w Strykowie :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:42_________________________________________________no nic ja czekam na info do 14 jak nic sie nie wyjasni to spadam na Strykow tam grill bedzie na 102 :tongue4::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/b]pt]noj wiedziałam, że tak będzie :wallbash: :wallbash: :wallbash: nikomu się nie dogodzi

przyjedźcie na tą Malinkę - będzie fajnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Seba, kuźwa gdzie jesteś??????????? dawaj szybko ogłoszonko na banerku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no git to ja sie stawie :good: bede z Ewcia na 16 :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, no wielu osobom dzisiaj zbytnio nie pasuje ten grill na 16, to może jednak odpuścimy, co? :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, no wielu osobom dzisiaj zbytnio nie pasuje ten grill na 16, to może jednak odpuścimy, co? :mysli: :mysli: :mysli:

kimi, przecież będziemy tam dłużej niż do 18, poczekamy na Ciebie :pociesz:

No chyba że tak.

Dobra, nieważne, ja się pojawię tam, gdzie będziecie, tylko po 18 dopiero.

Tylko napiszcie dokładnie, gdzie, ok?

Idę z małą na rowerek :D

Na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia no a jakiegos grilika skrecimy :mysli: bo pewnie DJ nie przyjedzie do Miasta Zgierza bo bedzie mu za dlaeko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, no wielu osobom dzisiaj zbytnio nie pasuje ten grill na 16, to może jednak odpuścimy, co? :mysli: :mysli: :mysli:

kimi, przecież będziemy tam dłużej niż do 18, poczekamy na Ciebie :pociesz:

Kachna jak już będziecie wiedzieć konkretnie co i jak, gdzie i o której itd. to napisz mi smsa z informacją gdzie się stawić i ewentualnie co ze sobą zabrać bo nie wiem czy później będę miał dostęp na internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja pier... :hi:

Panton dobrze mówi :good:

pierdzieli farmazony kiedys mozna bylo zorganizowac imprezke w 1 h przed spotem a teraz kazdy jak problem sobie wynajduje :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze szamuś-damy znać

jak dj nie weżmie to my weźmiemy swojego krokodyla :kox: i zrobimy grilla dla całego wojska :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 11:17_________________________________________________tylko kiełbachy weźcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...