Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kimi jesteśmy umówieni :wink4: :wink4: :> :> :good: :good:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi jesteśmy umówieni :wink4: :wink4: :> :> :good: :good:

No właśnie pakuję wałówkę i zaraz wylatujemy z Nikolą do Was do EZG :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Ludziska jak coś to ja będę jakoś po 16 parę minutek :D Wlepki będą do obceny :D :D

Opublikowano

qwa jeszcze trza jakąś kiełbachę po drodze zakupić :kox:

panie panton lecisz pan ze mną :mysli:

Opublikowano

no to ja nie wiem gdzie wy się dzisiaj bunkrujecie :confused4:

Opublikowano

bartek1605 Zgierz, ul. Malinka[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 16:05_________________________________________________

qwa jeszcze trza jakąś kiełbachę po drodze zakupić :kox:

panie panton lecisz pan ze mną :mysli:

Tak jak wspomniałem telefonicznie muszę dokończyć temat.... nie byłem przygotowany na 16:00 dzisiaj.... jak skończę to jadę... więc pewnie tak ok 18:00 dojadę... :mysli:

Opublikowano

jak zwykle nie chce mi się czytać więc zadaje wprost pytanie. rozumiem że jakiegoś grilla zorganizowaliśta i o 1800 nikogo nie będzie?

Opublikowano

jak zwykle nie chce mi się czytać więc zadaje wprost pytanie. rozumiem że jakiegoś grilla zorganizowaliśta i o 1800 nikogo nie będzie?

rem1k zorganizowali grila w Zgierz, ul. Malinka

Opublikowano

łeeee... ja się boję tak daleko od domu ;( :decayed:

Opublikowano

nom ja też skończyłem klepać po 19 a o 20 musiałem podjechać po panne więc już nie było kiedy podlecieć do Zgierza... :confused4:

Opublikowano

Dzięki ŁDZ za dobre przyjęcie :wink4:

ogólnie Malinka jest :good:

Opublikowano

Dzięki ŁDZ za dobre przyjęcie :wink4:

ogólnie Malinka jest :good:

Malinka jest Malinnnnnnnaaaaaa :decayed:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:39_________________________________________________jak cos mam folie transmisyjna info na pw :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 21:40_________________________________________________

nom ja też skończyłem klepać po 19 a o 20 musiałem podjechać po panne więc już nie było kiedy podlecieć do Zgierza... :confused4:

mietka pytka :tongue4::kox:
Opublikowano

siemano :beer1:

Opublikowano

bry:) Włączyli mi prąd, to mogę coś skrobnąć;p Zahaczyłem o manufakturę po drodze jeszcze i chyba namierzyłem tam auto rem1k'a;]

Opublikowano

Siemanko :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

a my z bartusiem kawkę u nas wypiliśmy, zgraliśmy bukowinę i nie mogłam się oprzeć zapodać jeszcze kilka sztuk :decayed:

image.jpg tak się bawią, tak się bawią... Krośniewice....

image.jpg pupa DJ-a (nie Bartka)

image.jpg kachna z młodzieżą :wink4:

image.jpg czyż nie zgrana paczuszka? :>

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 22:21_________________________________________________

Kłysiu, ale Cię Ewcia zawinęła szybciutko, nawet nie poczekaliście na mnie :bicz3:

PYTON - będzie bite !!! :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Było fajnie, szkoda, że jednak chłodnawo się zrobiło no i w sumie o 20 to już ciemno :confused4:

Ale ptaszki ćwierkały, że zorganizujemy sobie jakiś wypad weekendowy, można coś pomyśleć, nie? :cool1:

Opublikowano

nioooooooooo, zobaczymy jak będę pracowć :mysli:

fikam do spanka, bo misiek już dawno padł ;(

paaaaaaaaaaaaaaa bandziory :kox:

Opublikowano
:tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.