Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak chcesz to możesz podjechać do mnie na montaż chyba że masz gdzieś jakieś miejsce lub wygodną technikę :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

A chętnie skorzystam, dzięki. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ale to dopiero po południu, bo muszę czekać na Małżonkę, bo jest w szkole :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimiasku podrzuć mi jeszcze raz adres jutrzejszych "excesów" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 08:48_________________________________________________

Jak chcesz to możesz podjechać do mnie na montaż chyba że masz gdzieś jakieś miejsce lub wygodną technikę :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

A chętnie skorzystam, dzięki. :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ale to dopiero po południu, bo muszę czekać na Małżonkę, bo jest w szkole :decayed:

praktycznie jestem cały dzionek w domu więc wal jak w dym :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

a od ktorej starty jutro ?

Opublikowano

http://www.automobilklublodzki.pl/forum/portal.php?article=0&sid=53a3eede0d9c61a64a2b4c49ae2c6dcd

Początek: godz. 10:00

Motodrom, Drewnowska 147 :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 09:00_________________________________________________Mario, no to się jakoś do Ciebie wbiję około 15, oki? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Ty po prostu nie jesteś śpiochem jak Mario... :>

Opublikowano

Kimi konkurencje Ci zrobimy jutro :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi konkurencje Ci zrobimy jutro :gwizdanie:

Zapraszam :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew: :polew: mi zal opon :gwizdanie: ale postaram sie teraz byc zeby wesprzec kolege czytaj... uszkodzimy auta konkurencji :polew:
Opublikowano

:polew: :polew: mi zal opon :gwizdanie: ale postaram sie teraz byc zeby wesprzec kolege czytaj... uszkodzimy auta konkurencji :polew:

Nie nie, musi być fair :naughty:

Opublikowano
pamietacie stare czasy ?
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 10:08_________________________________________________

pamietacie stare czasy ?

pamiętacie :polew:
Opublikowano

Ja na razie się urywam, Mario, rkwon - będziemy yn tacz :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Piraci z Karaibów wersja z 19 wieku :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

ale wypiz*owek masakra :)

To jak Kimi robimy dzis jakos logi czy cos ?? ;)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

ale wypiz*owek masakra :)

To jak Kimi robimy dzis jakos logi czy cos ?? ;)

No robimy robimy

:D

O 15 podjadę do Mario zamontowac rozpórkę, to może tam się jakoś u niego umówimy? :D

Dasz radę do EZG się dokulać? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

ale wypiz*owek masakra :)

To jak Kimi robimy dzis jakos logi czy cos ?? ;)

No robimy robimy

:D

O 15 podjadę do Mario zamontowac rozpórkę, to może tam się jakoś u niego umówimy? :D

Dasz radę do EZG się dokulać? :cool1:

o 15 musze do ksiegowej podjechac i pozniej jestem wolny :)

takze mysle ze damy rade

Opublikowano

O, to będziemy w kontakcie, jak będę u Maria, to do Ciebie przekręcę :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.