Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co Wy chłopaki robicie wszystko grupowo:P najpierw wszscy mieli jakieś porozbijane, poobdzierane samochody, teraz grupowo tłuką se szyby :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przecież to proste.... grupowo jest najtaniej nie wiedziałeś? a tak serio to mi pękła jakieś 2 miesiące temu jak były te piękne mrozy i to chyba od tego, że wycieraczką stukałem o szybę by się lód odczepił..... ;( więcej tego nigdy nie zrobię :no:

[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 17:29_________________________________________________

Seba, a ty wiesz, jak się robi logi dynamiczne? :D

Bo ja nie bardzo :D

hahah nie mam zielonego pojecia :D myslalem ze wiesz ja nawet nie wiedzialem ze sa dynamincze a to statyczne tez ? :D hyhyhyh

no to zrobimy logi :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzień dobry wszystkim :hi: :hi: :hi:

właśnie przestałem się edukować i trzeba się odprężyć :drunk:

Fajnie że jest dział SPRZEDAM

ale nie moge nic na niego wstawić lol :D

a co tam chcesz sprzedać? wal na PW to Ci wystawie przedmiot :wink4:

ewentualnie pisz w wątkach technicznych bo musisz mieć na liczniku min. 30 postów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

Opublikowano

rkwon sprawdź pocztę :wink4: :wink4: :wink4:

Mario, pięknie dziękuję za udostępnienie kanału :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Powiem tak - może to subiektywne odczucie, ale Ada zrobiła się jakby mniej "gumowata" na zakrętach i odrobinę lepiej reaguje na ruchy kierownicą.

Tak myślę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

:shocked: kurde to za tę motorownię na serio musisz się brać...

Opublikowano

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

:shocked: kurde to za tę motorownię na serio musisz się brać...

Co ciekawe, skan VAG-iem nie wykazał żadnych błędów silnika, ciekawe, co powiedzą logi :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ok ogarnalem :) wstawic tam do diagnozy w dziale z logami czy chce ktos tutaj luknac ?? Bartek1605, DJ ?? [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:26_________________________________________________

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

:shocked: kurde to za tę motorownię na serio musisz się brać...

nom wiesz jak jezdze normalnie jak czlowiek to nic sie nie dzieje ;)

jak jebie w kocil to ucieka ale tak jak dzisiaj jebalem w kociol tak jeszcze nie jebalem hehehe :P;)

Opublikowano

Mało brakowało, a nasze jebanie w kocioł popsułaby policyjna Alfa :D

Ale i tak nic nie pobije gostka w Zgierzu, który wyskoczył nam (Sebkowi i jadącemu za nim mnie) na CZERWONYM, centralnie - my mieliśmy zielone i to zielone paliło się już dość długo, a dojeżdżamy do skrzyżowania, a tam fioletowe Twingo zapierd....a poprzeczną :D :D :D

Dobrze, że byliśmy daleko, bo jakby to było z dwie sekundy później, to któryś z nas dostałby strzała w prawy bok :heat:

Opublikowano

jebałem, nie jebałem, tak jak dzisiaj jebałem a potem to już nie jebałem, ale jeszcze kiedyś pewnie jebnę...... itd....itp....i etc............ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:32_________________________________________________

Mało brakowało, a nasze jebanie w kocioł popsułaby policyjna Alfa :D

Ale i tak nic nie pobije gostka w Zgierzu, który wyskoczył nam (Sebkowi i jadącemu za nim mnie) na CZERWONYM, centralnie - my mieliśmy zielone i to zielone paliło się już dość długo, a dojeżdżamy do skrzyżowania, a tam fioletowe Twingo zapierd....a poprzeczną :D :D :D

Dobrze, że byliśmy daleko, bo jakby to było z dwie sekundy później, to któryś z nas dostałby strzała w prawy bok :heat:

i dlatego trzeba myśleć również za innych matołów

Opublikowano

jebałem, nie jebałem, tak jak dzisiaj jebałem a potem to już nie jebałem, ale jeszcze kiedyś pewnie jebnę...... itd....itp....i etc............ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hyhyhyhyh no tak mi sie napisalo :P:embarrassed:

Opublikowano

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

:shocked: kurde to za tę motorownię na serio musisz się brać...

Co ciekawe, skan VAG-iem nie wykazał żadnych błędów silnika, ciekawe, co powiedzą logi :mysli: :mysli: :mysli:

jeszcze czujników na uszczelce pod głowicą nie ma...

Opublikowano

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

:shocked: kurde to za tę motorownię na serio musisz się brać...

Co ciekawe, skan VAG-iem nie wykazał żadnych błędów silnika, ciekawe, co powiedzą logi :mysli: :mysli: :mysli:

jeszcze czujników na uszczelce pod głowicą nie ma...

No nie, ale przecież są inne czujniki, które mogły zarejestrować nieprawidłowe parametry, czyż nie? :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

ok ogarnalem :) wstawic tam do diagnozy w dziale z logami czy chce ktos tutaj luknac ?? Bartek1605, DJ ?? [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:26_________________________________________________

no to logi zrobione :) i litr plynu chlodniczego mniej :polew: :polew: :polew:

hyh czekam jak mi Kimiasz podesle wstawie do analizy :) zobaczymy co wyjdzie juz zaczynam sie bac :)

:shocked: kurde to za tę motorownię na serio musisz się brać...

nom wiesz jak jezdze normalnie jak czlowiek to nic sie nie dzieje ;)

jak jebie w kocil to ucieka ale tak jak dzisiaj jebalem w kociol tak jeszcze nie jebalem hehehe :P;)

nom tak ale czasami dobrze jest przyjebać w kociołek.... dla zdrowotności maszyny to też dobrze robi... a jak jest taki klops to trzeba działać i nie ma co czekać na świętego Mikołaja bo nic dobrego nie przyniesie... :D

Opublikowano

misiek myje myszę a ja już po driniasku :decayed:

Opublikowano
nom tak ale czasami dobrze jest przyjebać w kociołek.... dla zdrowotności maszyny to też dobrze robi... a jak jest taki klops to trzeba działać i nie ma co czekać na świętego Mikołaja bo nic dobrego nie przyniesie...

No Sebek przyjebał w kocioł i "samo zdrowie" - pół płynu chłodzącego poszłoooo.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=197863.new#new

tu jest watek zobaczymy :) co z tego wyjdzie :) mnie osobiscie te logi za wiele nie mowia poza tym ze sobie przeczytam to co jest po angolsku ;) [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:38_________________________________________________

nom tak ale czasami dobrze jest przyjebać w kociołek.... dla zdrowotności maszyny to też dobrze robi... a jak jest taki klops to trzeba działać i nie ma co czekać na świętego Mikołaja bo nic dobrego nie przyniesie...

No Sebek przyjebał w kocioł i "samo zdrowie" - pół płynu chłodzącego poszłoooo.... :polew: :polew: :polew:

oj tam pol nie przesadzaj :P;) hyh :D :D :D:wink4:

Opublikowano

chłopaki nie weszliście na driniaska.......... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:..............

Opublikowano

chłopaki nie weszliście na driniaska.......... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:..............

Jak jeżdżę, to nie piję :no: :no: :no:

Bo się za dużo wylewa :decayed: :decayed: :decayed:

Ja też po drodze zahaczyłem o myjnię, żeby jutro wstydu nie było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.