Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szamek czemu robisz fotki mojego auta pod uniwerkiem <lol2> myślałem że Cię nie namierze:D

chodzi Ci o tą fote robioną w godz. porannych? :decayed: :decayed: :decayed:

20110415_001.jpg

nie wiedziałem że widziałeś :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie siedzisz w oknie i patrzysz czy nikt Ci nie chce skroić fury :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema: ja doj**alem w kociolek dzisiaj na trasie ze turbina sie posypala :gwizdanie: zaczelo cos buczec wlaic wogole mocy nie mial :confused4: ale firmowka wiec w d*pie mam to :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 17:28_________________________________________________a tymczsem lece sie edukowac jazda ciezaroweczka :naughty::dance:
Opublikowano

samochod ma ladownsoci 1,5T a oni za***ali mi 3T wiec tak go pilowalem ze sie turbawka skonczyla specjalista od diesla nien jestem ale wywniskowalem ze jak starcil moc to turbo sie rozdupcylo :tongue4:

Opublikowano

samochod ma ladownsoci 1,5T a oni za***ali mi 3T wiec tak go pilowalem ze sie turbawka skonczyla specjalista od diesla nien jestem ale wywniskowalem ze jak starcil moc to turbo sie rozdupcylo :tongue4:

:polew: :polew: :polew: ty nie dobry klekota zarżnąć no :bicz3:
Opublikowano

czasem doceniam Avanta - właśnie przywiozłem silnik do astry z Wieruszowa :decayed: Haka nie mam, ale okazało się, że i tak nie jest potrzebny :good:

Opublikowano

Z dzisiejszego Expressu:

10 przykazań polskich kierowców.

1) Nie będzie przed tobą jechał żaden gorszy samochód ! Bez względu na wszystko natychmiast go wyprzedź !

2) Nie będziesz pękał przed radarem ani policyjnym patrolem. Postaw się im, stać Cię !

3) Pamiętaj, aby z silnika wydusić całą moc na każdym biegu.

4) Twoja furka jest najważniejsza na drodze a Ty jesteś bezbłędnym kierowcą.

5) Nie daj się motocyklistom !

6) Nie odpuszczaj rowerzystom !

7) Nie płaszcz się przed pieszymi ! To oni muszą uważać !

8) Pamiętaj, nie daj się wyrolować żadnemu ubezpieczycielowi ! To ty go wyroluj na maksa !

9) Nie miej litości dla tych, którzy pożądają twojego auta.

10) Ani innych rzeczy w nim zamontowanych !

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

i juz po jazdach :thumbup::paker:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:hi: Koledzy da rade samemu wymienić łożysko na przodzie w moim :naughty:
Opublikowano

ale mojemu starem przegub poszedł pół oś mu aż wypadla na krzyżowaniu masakra

Opublikowano
  • Autor

nie da sie trzeba przod wymieniac :polew: :polew: :polew:

a tak powaznie to nie wiem :D

Opublikowano

Panton żeby był to by na pewno wiedział bo wy widzie ze zieloni jesteście :polew: :polew:

Opublikowano

już jestem online... ja też jestem zielony :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panton żeby był to by na pewno wiedział bo wy widzie ze zieloni jesteście :polew: :polew:

no Ty jestes kolorowy skoro sie pytasz :D

Opublikowano

No nie o tobie tu mowa stary kumplu jak tam co słychać :naughty:wymienię samemu te łożysko czy gnać do mechaniora :wink4:

Opublikowano

ale mojemu starem przegub poszedł pół oś mu aż wypadla na krzyżowaniu masakra

Ale w A4? Czy w jakimś innym aucie? :mysli:

Opublikowano

a zawiache jakiej firmy wkładacie oprócz lemfordera tańszą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.