Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko w świąteczny poranek :hi:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

również siemanko i chciałbym złożyć serdeczne życzenia, abyście jak najlepiej spędzili Święta Zmartwychwstania Pańskiego i skupili się nad ich sensem w rodzinnym gronie:)

Opublikowano

również siemanko i chciałbym złożyć serdeczne życzenia, abyście jak najlepiej spędzili Święta Zmartwychwstania Pańskiego i skupili się nad ich sensem w rodzinnym gronie:)

Dzięki i wzajemnie

:notworthy:

Opublikowano

Również smacznego jaja mokrego dyngusa i szerokości na drodze

Opublikowano

Najlepszego na Święta :good:

Opublikowano
  • Autor

no no Najlepszego dla wszystkich :D Panie i Panowie :)

Opublikowano

Jak już wstałeś, to teraz "nie ma opier***nia siem!" Montuj film :decayed:

...no dobra, poświętuj sobie :>

Opublikowano
  • Autor

heheheh :) spoko najpierw swieta :) pojezdzic trzeba jak sie wroci to sie pomysli :)

Opublikowano

:hi: siemano [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 11:16_________________________________________________ach te święta a potem zaczną się problemy z zawiązaniem sznurówek ;(

budda urośnie :naughty:

Opublikowano

Ty juz ten wiek ze nie masz sie czym przejmowac :polew: poza tym kazdy ptaszek musi miec daszek

Opublikowano

Ty juz ten wiek ze nie masz sie czym przejmowac :polew: poza tym kazdy ptaszek musi miec daszek

w sumie masz racje :polew: :polew: :polew:

ale ty musisz jeszcze uważać :naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

wszystkiego najlepszego na święta i ostrego, mokrego, zakrapianego poniedziałku :naughty: :naughty: :naughty:

ujęcia z kamerki jak na pierwszy raz :good: :good: :good:

miałem do Was wpaść w sobotę na spota, ale w piątek miałem bliższe spotkanie ze sarną :wallbash:

a tak w ogóle Seba każda kamerka z HD się nada do kręcenia? bo coś kojarzę że mój kumpel ma jakąś właśnie z HD :mysli:

Opublikowano

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

Opublikowano

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

Opublikowano

ale sie najadlem, przez najblizszy miesiac nie badam cholesterolu

Opublikowano
  • Autor

no i pospuszczac lby :)

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

od 2009 na forum :) i dopiero teraz sie na lodzkich odezwal :) witamy :P

spoko kamerka hd napewno sie przyda trzeba tylko pomyslec nad mocowaniami :) aleeeeee :D

samo mocowanie mysle ze nie bedzie problemem :D bo tu mam mocowanie do statywu a napewno

Twoja kamerka ma cos takiego takze problemu byc nie powinno takze super :D

napewno sie przyda :D musze najpierw ogarnac to co mamy :D lato sie dopiero zaczyna wiec mysle

ze wszystko co najlepsze jeszcze przed nami :) [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 20:10_________________________________________________jak top ? :naughty:

Opublikowano

bez kobity kiepsko, chociaz pisanke mogles wrzucic :kox:

Opublikowano

Siemanko Bandziory :hi: :hi: :hi:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

Noooo, wreszcie :cool1:

Widziałem aktywność Kolegi w wielu wątkach i tak się zastanawiałem, kiedy wreszcie się odważy i się tu odezwie :decayed: :decayed: :decayed:

Oczywiście będziesz mile widziany na spotach :good: :good: :good:

rkwon, nie wiem, co miałeś na myśli pisząc o topie, ale ja nie widzę lachona :no: :no: :no:

Opublikowano
  • Autor

kuwa mac jest lachon w pyte no

macie jakies serwisy na ktorych mozna umiescici zdjecie png ?? bo te kasuja

Opublikowano

fajny lachon - nie ma co :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.