Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie a nie 7 ??

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no jest zajebiaszcza nie ma co no oczarowala mnie

:) juz do niej dzwonilem lecimy w piatek na kawke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :>

wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka :hi: i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ? :mysli:

Magda auta mają być przyozdobione zgodnie ze wzorem na podstronie [2252] :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no jest zajebiaszcza nie ma co no oczarowala mnie

:) juz do niej dzwonilem lecimy w piatek na kawke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :>

wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka :hi: i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ? :mysli:

a dziekuje dziekuje :)

Opublikowano

pozdrowienia dla oklejonej zielonej B5 sedan - upolowana dzisiaj ok południa w Brzezinach :)

Wesołych Świąt :hi:

Nie ja :no: :no: :no::wink4: :wink4: :wink4:

Ale na EL .... ? :mysli:

:hi:

EBR ....

Opublikowano
  • Autor

a to nie od nas :) brzezinki ;)

Opublikowano

no jest zajebiaszcza nie ma co no oczarowala mnie

:) juz do niej dzwonilem lecimy w piatek na kawke :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :>

wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka :hi: i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ? :mysli:

Magda auta mają być przyozdobione zgodnie ze wzorem na podstronie [2252] :decayed:

już mi się chce przewalać te strony :cool1::kwasny:

Opublikowano

rkwon. będą jakieś foty z ostatniego spota? :gwizdanie:

Opublikowano

Remik.... Twoje auto dzis widzialem, ale Ciebie za kolkiem nie bylo :polew:

Opublikowano

rkwon. będą jakieś foty z ostatniego spota? :gwizdanie:

pozwolę sobie podłączyć się do tematu :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

rkwon. będą jakieś foty z ostatniego spota? :gwizdanie:

pozwolę sobie podłączyć się do tematu :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

juz nalewam sobie piwko i nad nimi pracuje :)

mamy nowego kolege ze zgierza :D

ma na imie Mariusz :) nick addrenalina :D

Witamy :) i zapraszamy :)

Opublikowano

rkwon. będą jakieś foty z ostatniego spota? :gwizdanie:

pozwolę sobie podłączyć się do tematu :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed:

juz nalewam sobie piwko i nad nimi pracuje :)

mamy nowego kolege ze zgierza :D

ma na imie Mariusz :) nick addrenalina :D

Witamy :) i zapraszamy :)

ciekawe czy zna Adrenalinę :polew: :polew: teoretycznie powinien :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Oczywiście witamy i zapraszamy na spoty :good: :good: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok juz dzialam ze zdjeciami Pany i Panie :)

hehe ta w pierwszej chwili pomyslalem ze to Basia bo jej tu dawno nie bylo i sobie jaja robi ;P ;)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 20:42_________________________________________________167 zdjec chwile mi sie zejdzie :P;) ide po drugie piwko :P

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

No mi Madzia pojechała z tymi "wampami" :blink:

No sory, ale Krystal jest też w pytkę jeża :cool1:

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

No mi Madzia pojechała z tymi "wampami" :blink:

No sory, ale Krystal jest też w pytkę jeża :cool1:

Kimi-asku nie przejmuj się :pociesz: :pociesz: :pociesz: twoje laski też są fajniutkie :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Siemano Bandziory :hi: :hi: :hi:

No mi Madzia pojechała z tymi "wampami" :blink:

No sory, ale Krystal jest też w pytkę jeża :cool1:

Kimi-asku nie przejmuj się :pociesz: :pociesz: :pociesz: twoje laski też są fajniutkie :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :wink4: :wink4:

Ależ ja się nie przejmuję wcale :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

A że są fajne, to ja wiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no no sa fajne :D :D :D

tapetka.jpg[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:24_________________________________________________jest kilka ukrytych naszych logosow :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Radiowozy LDZ Bandy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Remik.... Twoje auto dzis widzialem, ale Ciebie za kolkiem nie bylo :polew:

konkrety. i zdjęcia proszę :) :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Radiowozy LDZ Bandy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:D :D :D

jak ktos nie widzial to uwazajcie

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/879766,lodzka-policja-poszukuje-sprawcy-zgwalcenia-mezczyzny,id,t.html

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

PYK'a ktoś? jest za co, bo mi astra wreszcie odpaliła :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.