Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

PYK'a ktoś? jest za co, bo mi astra wreszcie odpaliła :decayed:

ja sie przylacze Dj klub a4 PYK :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________jestem w polowie zdejc hyh[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________no i d*pa na wszystkich pionowych zdjeciach wywala mi photoshopa :(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Don't worry, be happy :>

Opublikowano

PYK'a ktoś? jest za co, bo mi astra wreszcie odpaliła :decayed:

ja sie przylacze Dj klub a4 PYK :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________jestem w polowie zdejc hyh[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________no i pupa na wszystkich pionowych zdjeciach wywala mi photoshopa :(

;( ;( ;( ;(

Opublikowano
  • Autor

nie no jakas pier**la bo tylko na pionowych sie wywala take pionowe zostaja w wiekszsosci bez obrobki :/ na szczecie bylo ich malo :D

Opublikowano

udało mi się uzupełnić szklankę, więc PYK'am Wasze i Astry zdowie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

PYYYYYYYYYYYYYYK

Opublikowano

żubrówka nie jest zła :good: Jak byłem na wakacjach w Portugalii, to kolega z Litwy od razu mi przyniósł żubrówkę i razem wypiliśmy - wszystkim bardzo smakowało :wink4:

Opublikowano

dj dziala szrot... no pogratulowac :gwizdanie:

Opublikowano

dj dziala szrot... no pogratulowac :gwizdanie:

Chłopie.... tam jest VP-44. Silnik 2.0 z turbiną - 82PS. Masakra. Odpalił dopiero na plaka, bo odpalić dziadostwo normalną drogą, to jakaś gehenna. Ważne, że odpowietrzone i pali od kopa. Jutro to składam w cholerę i może wreszcie się okaże, czy jest moc, nie wpieprza oleju i nie ma wycieków. Jeśli wsio ok - skręcam do końca i w końcu oddaję sprzęt.

Opublikowano

szykuj klej na jutro, jak bedziemy w porcie z mloda moze podjedziemy

Opublikowano

żubrówka nie jest zła :good: Jak byłem na wakacjach w Portugalii, to kolega z Litwy od razu mi przyniósł żubrówkę i razem wypiliśmy - wszystkim bardzo smakowało :wink4:

DJ, zaczynam się o Ciebie martwić, ostatnio coś coraz częściej do szklanki zaglądasz :cool1:

Opublikowano

a podjeżdżaj;p Ja i tak sobie będę składał dalej;)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:56_________________________________________________

żubrówka nie jest zła :good: Jak byłem na wakacjach w Portugalii, to kolega z Litwy od razu mi przyniósł żubrówkę i razem wypiliśmy - wszystkim bardzo smakowało :wink4:

DJ, zaczynam się o Ciebie martwić, ostatnio coś coraz częściej do szklanki zaglądasz :cool1:

...zwłaszcza, że było 40 dni wstrzemięźliwości od alkoholu;p Już Ty się nie bój :gwizdanie:

Opublikowano

a podjeżdżaj;p Ja i tak sobie będę składał dalej;)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:56_________________________________________________

żubrówka nie jest zła :good: Jak byłem na wakacjach w Portugalii, to kolega z Litwy od razu mi przyniósł żubrówkę i razem wypiliśmy - wszystkim bardzo smakowało :wink4:

DJ, zaczynam się o Ciebie martwić, ostatnio coś coraz częściej do szklanki zaglądasz :cool1:

...zwłaszcza, że było 40 dni wstrzemięźliwości od alkoholu;p Już Ty się nie bój :gwizdanie:

Okej, niech Ci będzie, ale żebyś miał świadomość, że nie musisz szukać pocieszenia w procentach, w razie czego masz nas :gwizdanie:

Opublikowano

z wieciera :hi:

PYK'a ktoś? jest za co, bo mi astra wreszcie odpaliła :decayed:

a u mnie coś jest nie halo bo dziś zaczęło spowrotem d*pą zamiatać na nierównościach ;(
Opublikowano

a podjeżdżaj;p Ja i tak sobie będę składał dalej;)[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:56_________________________________________________

żubrówka nie jest zła :good: Jak byłem na wakacjach w Portugalii, to kolega z Litwy od razu mi przyniósł żubrówkę i razem wypiliśmy - wszystkim bardzo smakowało :wink4:

DJ, zaczynam się o Ciebie martwić, ostatnio coś coraz częściej do szklanki zaglądasz :cool1:

...zwłaszcza, że było 40 dni wstrzemięźliwości od alkoholu;p Już Ty się nie bój :gwizdanie:

Okej, niech Ci będzie, ale żebyś miał świadomość, że nie musisz szukać pocieszenia w procentach, w razie czego masz nas :gwizdanie:

lepsze są % :D

Opublikowano

ja wiem, że np. u mnie zmiana samych tulei nie pomoże - amortyzatory leżą :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

dj jak cos to masz mnie ja zawsze opierdole cos na cieplo :D

zapraszam do galerii sa zdjecia :)

Opublikowano

dj jak cos to masz mnie ja zawsze opierdole cos na cieplo :D

:polew:

zapraszam do galerii sa zdjecia :)

:good:

Opublikowano

:polew:

ale naprawdę jest fajna

siemano :hi:

przypominam datę 14-05-2011 :tongue4:

pamiętam :tongue4:

a ja 07-05-2011 :gwizdanie:

aktualne tylko jeszcze miejscówke musi Tomek potwierdzić :naughty:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________DJ coś sie chyba porozkręcało :mysli: bo wcześniej bylo sztywno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.