Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiem , wiem ale jak czytałem to np. w ten weekend zrobiliście spota na politechniki o 14 , wiec się upewniam bo zależy mi na tym żeby na najbliższego dotrzeć ;)

@Panton

A , to ok

Dzięki :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie a czy wszscy przemysleli to ?? bo mnie nie bedzie na przyklad jest weekend majowy wiec moze ludziska jada gdzies ?? ja po prostu nie wracam z warszawy :/

mozna to poddac dyskusji

Rano

siema :):hi:

Opublikowano
:polew: Sebulba pomyślimy o tym w sobote
Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

witamy nowego kolegę;][br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 23:58_________________________________________________PYK? :decayed:

Opublikowano

siemano :hi:

mnie też nie będzie :tongue4:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 00:04_________________________________________________DJ pyk to będzie 7-mego :naughty: a teraz do trzeba do wyrka juz :wink4:

Opublikowano

że na najbliższym spocie Was nie będzie?;/ 7'go owszem - będzie PYK :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

A props spota to w Niedzielę mnie też nie będzie :no: :no: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 07:46_________________________________________________

Siemano Bandziory :hi: :hi: .............

...................

Nic z tego nie będzie. :disgust:

:confused4: :confused4: troszkę szkoda - ja byłem wczoraj na rozmowie i chyba od września będę działał :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

No no, Mario, pochwal się, gdzie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rano, witam nowego Kolegę :hi: :hi:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

No no, Mario, pochwal się, gdzie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rano, witam nowego Kolegę :hi: :hi:

Kimi tam gdzie planowałem :dziura: BMW :dziura:

Opublikowano
  • Autor

Kimi link=topic=22268.msg2372147#msg2372147 date=1303969938]

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

No no, Mario, pochwal się, gdzie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rano, witam nowego Kolegę :hi: :hi:

Kimi tam gdzie planowałem :dziura

:zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal:

;) zadna praca nie hanbi :D

Opublikowano

To jeszcze nic pewnego :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

trzymam kciuki zeby sie udalo :D i zeby duuuuzo placili i zebys byl zadowolony :D :D :D

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

No no, Mario, pochwal się, gdzie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Rano, witam nowego Kolegę :hi: :hi:

Kimi tam gdzie planowałem :dziura: BMW :dziura:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 08:04_________________________________________________Lecę , miłego dnia :papa:

Opublikowano

zobaczymy :cool1: - do września jeszcze dddddddduuuuuuuuuużżżżżżżżżżżżooooooooooo czasu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::wink4:
Opublikowano

Kimi czy ty będziesz w niedzielę :?: :?:

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy a4 z łodzi :), jestem tutaj nowy.

Mam pytanie , czy w najbliższą niedzielę też organizujecie gdzieś spota,

bo bardzo chętnie bym przyjechał

:hi: z rana Rano ;)

Opublikowano

no ale wiesz nastawiasz się na naturalne a tu Ci nagle mówią, tniemy :wink4:

wiem ze latwo sie mowi ale napewno wszystko bedzie dobrze :) pozdrow zonke od ldz bandy :) i Adrenaliny :):P chociaz Basia to praktycznie tez ldz banda :P:D [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:27_________________________________________________zebyscie nie mieli wadpliwosci ....

szok :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Okultyzm duży i mały, fragment nr 1

Okultyzm duży i mały, fragment nr 2

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jestem szatanisa. .... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:33_________________________________________________ok ja sie musze leczyc rozlozylo mnie chorobsko :(

no to PYK :) z sokiem na gardlo :)[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:40_________________________________________________jak ktos ma odwage to polecam

i

[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 19:50_________________________________________________no to PYK :>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 08:36_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

powitać nowego kolegę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.