Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh grubo nie ?? :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heheh grubo nie ?? :D :D :D

nieźle dowala do pieca :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gwiezde wojny i c**j :D

ja jestem szatanista a Ty ?? :D :D :D[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:03_________________________________________________zdjecia widzial z soboty ?? jak nie to zapraszam do galerii :)

Opublikowano

diabeł się mną interesuje, coś gdzieś się we mnie bardzo mocno burzy, ogólnie coś się ze mną dzieje :kox: :kox: :kox:

zdjęcia widziałem widziałem :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no to spoxik :) szkoda ze nie dojechales ;)

Opublikowano

też żałuję, ale sytuacja była niezależna ode mnie :wink4:

Opublikowano

heheh grubo nie ?? :D :D :D

nieźle dowala do pieca :decayed: :decayed: :decayed:

ja pitole co trzeba mieć zryty mózg by z taką wiarą i zaangażowaniem to opowiadać.... :no:

Opublikowano
  • Autor

dopalacze :gwizdanie:

Opublikowano

dopalacze :gwizdanie:

lub coś innego z nielegalnego źródła :evil:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano
  • Autor
:hi: :>
Opublikowano
:bry: ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie :naughty: Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu :good: Ja dziś po drzemce 3 godz. i po super koncercie One Republic. Jak tam plany na weekend majowy?
Opublikowano
  • Autor

ja gniote nad jeziorko do slesina :P

Opublikowano

Plany na weekend jak zawsze ---> dokumentacja :read: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :thumbup: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :rolleyes: ----> kawa :kawa: ----> dokumentacja :read: ----> klepanie kodu :thumbup: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :rolleyes: ----> ......... i tak do rana :good:

Opublikowano

ja gniote nad jeziorko do slesina :P

już będziesz moczył jajka? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Plany na weekend jak zawsze ---> dokumentacja :read: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :thumbup: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :rolleyes: ----> kawa :kawa: ----> dokumentacja :read: ----> klepanie kodu :thumbup: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :rolleyes: ----> ......... i tak do rana :good:

Nic się nie martw Pantonik, jak można Ci jakoś pomóc, to pisz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ja gniote nad jeziorko do slesina :P

już będziesz moczył jajka? :naughty: :naughty: :naughty:

hhehe nie jeszcze nie ale lodeczki beda bedzie :drunk: :drunk: :drunk: i bedzie fishing :D

Opublikowano

ja gniote nad jeziorko do slesina :P

już będziesz moczył jajka? :naughty: :naughty: :naughty:

hhehe nie jeszcze nie ale lodeczki beda bedzie :drunk: :drunk: :drunk: i bedzie fishing :D

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

Plany na weekend jak zawsze ---> dokumentacja :read: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :thumbup: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :rolleyes: ----> kawa :kawa: ----> dokumentacja :read: ----> klepanie kodu :thumbup: ----> kawa :kawa: ----> klepanie kodu :rolleyes: ----> ......... i tak do rana :good:

a w przerwie klepań kodów nic innego nie klepiesz? to smutny ten weekend majowy :polew:[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:43_________________________________________________

ja gniote nad jeziorko do slesina :P

już będziesz moczył jajka? :naughty: :naughty: :naughty:

hhehe nie jeszcze nie ale lodeczki beda bedzie :drunk: :drunk: :drunk: i bedzie fishing :D

czyli moczenie kija :naughty: obyś coś wyhaczył a nie tylko maczał. Ja w góry, będę trenować nad zakwasami i po wypoczynku zdychać :>

Opublikowano

spoko DJ damy radę..... :decayed:Madziu smutny nie będzie - uwierz mi na słowo... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.