Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ściema :D

Opublikowano

co tam slychac w wiekim siwecie panie Bartku :decayed:

Opublikowano

ptaszki śpiewają że będzie picie :D

Opublikowano

ptaszki śpiewają że będzie picie :D

czyli dzien jak co dzien :kox:
Opublikowano

ja już dawno nie piłem :gwizdanie:

Opublikowano

zaszyles sie :tongue4::polew:

Opublikowano

brak odpowiedniego towarzystwa :decayed:

Opublikowano

Siemanko z popołudnia :wink4::hi:

Ale się wczoraj :drunk: a to wszystko przez Pantona :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

podobno dobrze wchodzi weselna..... ale na weselu :gwizdanie:

Ty łachudro widziałem Cię dzisiaj na Urzędniczej o 9:33 :naughty:

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 14:36_________________________________________________

Siemanko z popołudnia :wink4::hi:

Ale się wczoraj :drunk: a to wszystko przez Pantona :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

każdy PYKał swoje.... :D

[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 14:38_________________________________________________

PYK-U PYK-U a dzisiaj to nie ma kto tyłka podnieś :gwizdanie:

Pantonik, Ty w końcu garba dostaniesz jak będziesz tak spędzał życie przy kompie, ale może uznają jako chorobę zawodową ? :polew:

nie grozi mi to....a życie będę spędzał przy kompie i czymkolwiek co ma konsolę..... i można to programować - kocham swoją robotę :decayed:

Opublikowano

no mozliwe ze bylem :P jechalem po uszczelki na limanke :P[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 20:29_________________________________________________ooo kierwa nie to konto

Opublikowano

ona to on :mysli:

Opublikowano

Twoje auto i tak ma wieczny okres :polew:

Opublikowano

ooo kierwa nie to konto

No to może banik za pisanie z dwóch kont ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

lampionik żeby świecił :wink4:

Opublikowano

ooo kierwa nie to konto

No to może banik za pisanie z dwóch kont ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po co banik? Po co kropek....?

Do lasu i pod ziemię :decayed:

Opublikowano

ooo kierwa nie to konto

No to może banik za pisanie z dwóch kont ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Po co banik? Po co kropek....?

Do lasu i pod ziemię :decayed:

Bartuś, widziałem zdjęcie na pejsbuku z Tobą i Twoimi dwiema koleżankami.

Wiesz co?

Koleżanki to Ty masz w pytkę jeża :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a dziękuję:) Mam jeszcze taką jedną baaaaaardzo ładną brunetkę - również do przylookania w moich znajomych na fb;] Długo nie będziesz musiał szukać;p Pod względem wizualnym chyba ideał :wink4:

Opublikowano

jasne, że pierwszy link. Dziewczyna jest po prostu piękna. No, chyba, że ktoś woli blondynki:) Szkoda tylko, że się marnuje, bo chłopak to kawał sk***syna :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.