Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale odwiezc musisz tyle osob :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

P.S

Chciałbym zapytać czy będą chętni na kręgle w Niedzielę :gwizdanie:

bedom, bedom :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 21:20_________________________________________________ :wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ale odwiezc musisz tyle osob :polew:

Mój taksometr bije w ojro :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moja mloda pracuje, ale towazysko moge podjechac jak bede zyl

Opublikowano

Kimi...masz coś coś do "dizli", a tym bardziej "protez"? :decayed:

Opublikowano

DJ ty złośliwcze :D

Opublikowano

Eeeee tam, następne B7 Avant "w dizlu" :decayed: :decayed: :decayed:

To już się robi nudne. :thumbdown:

O to mi chodzi :)

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kimi...masz coś coś do "dizli", a tym bardziej "protez"? :decayed:

Wyjmij rezystorek, cwaniaczku miętowy i już nie będziesz taki "mocny" :P :P :P :P

Opublikowano

Kimi ... zostaw dja... on wie ze nie bedzie mial lekko w sobote, tylko wez krem :decayed:

Opublikowano

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Opublikowano

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dobra Pany a jaki jest plan na ta sobote ??

Opublikowano

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz musisz jednak przyznać, że gnojowóz z protezą daje radę :naughty:

Opublikowano

plan? jaki plan? chyba jest prosta akcja - jedziemy do Woli Cyrusowej na balangę, prezes wpada i tyle.... Aha - jeszcze kłysek coś o laskach na telefon wspominał, ale ja się na to nie piszę

Opublikowano

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz musisz jednak przyznać, że gnojowóz z protezą daje radę :naughty:

:D

Na dopalaczach tak, bez dopingu już "nie bałdzo" :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Dobra, skończmy już temat :D

Jeden lubi dizle, inny benzynkę, jeszcze inny automaty, a ktoś tam manuale.

Po to jest wybór, żeby każdy był zadowolony. DJ jest zadowolony ze swojej, ja ze swojej A4 i jest git.

Opublikowano

plan? jaki plan? chyba jest prosta akcja - jedziemy do Woli Cyrusowej na balangę, prezes wpada i tyle.... Aha - jeszcze kłysek coś o laskach na telefon wspominał, ale ja się na to nie piszę

jak to nie dziwki musza byc :dance: dzien bez dziwek dniem starconym :gwizdanie: :przebiegly:
Opublikowano

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz musisz jednak przyznać, że gnojowóz z protezą daje radę :naughty:

:D

Na dopalaczach tak, bez dopingu już "nie bałdzo" :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Z tego co wiem to bez rezystorka proteza :sex: ADRiane bez kremu :rolleyes:

Opublikowano

Ewa się ucieszy :decayed: [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:32_________________________________________________

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz musisz jednak przyznać, że gnojowóz z protezą daje radę :naughty:

:D

Na dopalaczach tak, bez dopingu już "nie bałdzo" :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Z tego co wiem to bez rezystorka proteza :sex: ADRiane bez kremu :rolleyes:

Ok, ale na pewno nie 110-cio konna, bo to przeczy prawom fizyki... Jak coś jest lżejsze i ma więcej mocy, to wiadomo, że objeżdża coś, to mocy ma mniej i jest cięższe, nie? :decayed:

Opublikowano

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz musisz jednak przyznać, że gnojowóz z protezą daje radę :naughty:

:D

Na dopalaczach tak, bez dopingu już "nie bałdzo" :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Z tego co wiem to bez rezystorka proteza :sex: ADRiane bez kremu :rolleyes:

No to mało wiesz :P

Było akurat na odwrót, ale naprawdę, dajmy już spokój z tematem.

Opublikowano
  • Autor

plan? jaki plan? chyba jest prosta akcja - jedziemy do Woli Cyrusowej na balangę, prezes wpada i tyle.... Aha - jeszcze kłysek coś o laskach na telefon wspominał, ale ja się na to nie piszę

jak to nie dziwki musza byc :dance: dzien bez dziwek dniem starconym :gwizdanie: :przebiegly:

jestem za :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.