Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

To tak zmieniając temat - w końcu mam klubowe ramki - tomek dostarczył :> Szkoda tylko, że nie przylegają tak, jak te poprzednie, ale to wina sposobu, w jaki są zamykane. Osobiście uważam, ze najlepsze są takie z paskiem u dołu, który się wciska - można wtedy bez obawy takie ramki podginać, a te masze niestety najlepiej czują się w pozycji prostej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To tak zmieniając temat - w końcu mam klubowe ramki - tomek dostarczył :> Szkoda tylko, że nie przylegają tak, jak te poprzednie, ale to wina sposobu, w jaki są zamykane. Osobiście uważam, ze najlepsze są takie z paskiem u dołu, który się wciska - można wtedy bez obawy takie ramki podginać, a te masze niestety najlepiej czują się w pozycji prostej.

zgadzam sie niestety te co sa domykane sa kiepskie i kiepsko leza :/ ostatnio kumepl puknal mi w zdezak noga delikatnie i mi blacha wyskoczyla jak z procy :D:decayed: :decayed: :decayed:

Ty z ta cyrusowa wola powaznie mowiesz ?? ja pierwszy raz w zyciu slyszalem o takiej miejscowosci widze ze to wies kolo lodzi za brzezinami tak ??

a co tam wogole jest ?? daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamn :D dzi dzi dziwki musza byc :P[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:44_________________________________________________oczywiscie z :wink4: ja porzadny jestem ma sie rozumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowie jakies dupeczki co za PLN-y potancza trzeba konecznie skrecic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - nawet ostatnio się śmialiśmy, że będziesz z Bruno robił grupowy zakup płynu chłodniczego :> Ale tak całkiem poważnie...o Tobie też pamiętam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale to gdzie plan isci powaznie pytam bo jak nie to magnes albo soho tam sa fajne i jest ladna mulatka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :slina::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie wypowiadam w temacie panienek, bo jeszcze Iza zajrzy i będzie dym.

Ale DOMYŚLCIE SIĘ, jakie jest moje zdanie na ten temat :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze soho czy magnes to lepiej zrobic rezerwacje jak bedzie nas wiecej bo zwyczajnie nas nie wpuszcza :D

[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 22:52_________________________________________________hheeheh spoko wachacz :D

http://allegro.pl/wahacze-kpl-passat-b5-b6-audi-a4-a6-superb-wzmoc-i1592189247.html

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba to ty nic nie wiesz poweaznie co sie w sobote dzieje :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pamiętasz, to na wyłączonym też jechaliśmy i dostałem :wink4:

Oj Bartuś, wiem przecież, żartuję tylko :wink4: :wink4: :wink4:

Kimiasz musisz jednak przyznać, że gnojowóz z protezą daje radę :naughty:

:D

Na dopalaczach tak, bez dopingu już "nie bałdzo" :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Z tego co wiem to bez rezystorka proteza :sex: ADRiane bez kremu :rolleyes:

No to mało wiesz :P

Było akurat na odwrót, ale naprawdę, dajmy już spokój z tematem.

Kimiasz ja żartowałem więc pełen luzzzz.... :pociesz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no nie wiem poprosze info na pw albo cos kurde bo wiedze ze nikt nie raczyl mnie poinformowac cycki kozie :disgust::kwasny::wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

a propo mego tego pojabanego czujnika oleju jechalem do DJ i cala droge sie palilo a jak otworzylem u niego maske to zgaslo i zapalilo sie jak juz bylem pozniej w nowosolnej czyli po przejechaniu jakis 30km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak nieśmiało spytam...PYK? :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:21_________________________________________________bruno - powiem szczerze, że bym tyle nie dał...weź od kogoś z klubu używkę i będzie ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd taką cenę masz ? BOscha juz za 600 można mieć :) , ja może jednak reanimuję, wyciągnę z auta wrzucę do pralki może się polepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowka sztuka, bez znizek - 1119pln brutto :/

oo no to ta cena jest blizsza prawdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno - przepływka, która ewidentnie tnie dawki, powiedzmy na 300, da się "wyprać", ale taka, co 58g pokazuje? Padła. Allegro i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skąd taką cenę masz ? BOscha juz za 600 można mieć :) , ja może jednak reanimuję, wyciągnę z auta wrzucę do pralki może się polepszy

cena z ASO

pewnie mozna miec boscha za 600 ale czy o tym samym oznaczeniu ? bo z przeplywka to nie jest takie hop siup ze wymieniasz na inna boscha i bedzie dzialac. musi byc dokladnie taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...