Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhyh ok wyslalem do nich zobaczymy :D

No to teraz Niemcy Ci wjadą na chatę :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rozpęta III wojne :decayed:

Opublikowano

no i doleciał też po pracy :decayed: ciężko było po tylu dniach :heat: :heat: :heat:

Opublikowano

A ja wyszedłem sobie dzisiaj z roboty o 13 i pojechałem do tego mojego znajomego mechaniora.

Powiedziałem mu, co jest grane no i sytuacja odwróciła się o 180 stopni :D

Także najprawdopodobniej wyląduję u niego jednak.

W sumie może i dobrze, wiem gdzie idę, co jest grane, blisko bym miał (odpadają dojazdy) no i byłoby gdzie Adę "doglądać" :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A ja wyszedłem sobie dzisiaj z roboty o 13 i pojechałem do tego mojego znajomego mechaniora.

Powiedziałem mu, co jest grane no i sytuacja odwróciła się o 180 stopni :D

Także najprawdopodobniej wyląduję u niego jednak.

W sumie może i dobrze, wiem gdzie idę, co jest grane, blisko bym miał (odpadają dojazdy) no i byłoby gdzie Adę "doglądać" :kox: :kox: :kox:

No to tylko trzymać kciuki by wszystko poszło po myśli... :good:

Opublikowano

A ja wyszedłem sobie dzisiaj z roboty o 13 i pojechałem do tego mojego znajomego mechaniora.

Powiedziałem mu, co jest grane no i sytuacja odwróciła się o 180 stopni :D

Także najprawdopodobniej wyląduję u niego jednak.

W sumie może i dobrze, wiem gdzie idę, co jest grane, blisko bym miał (odpadają dojazdy) no i byłoby gdzie Adę "doglądać" :kox: :kox: :kox:

No to tylko trzymać kciuki by wszystko poszło po myśli... :good:

W sumie nie spodziewałem się tego, bo wszystko wskazywało na to, że raczej nic z tego nie będzie.

Ostatnio jestem zaskakiwany z różnych stron - albo tracę pracę, której nie spodziewałem się stracić, albo dostaję pracę, której nie spodziewałem się dostać - nosz kur...., można dostać kręćka :blink:

Opublikowano

fajnie masz :) a mnie tu boli tam kluje, liste lekarzy mam taka dluga do odwiedzenia ze ja pier**le. starosc :wallbash:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 17:06_________________________________________________i jeszcze sejczento jezdze :gwizdanie: ale nie mowie nic zeby sie nie obrazil na mnie :decayed:

Opublikowano

fajnie masz :) a mnie tu boli tam kluje, liste lekarzy mam taka dluga do odwiedzenia ze ja pieprze. starosc :wallbash:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 17:06_________________________________________________i jeszcze sejczento jezdze :gwizdanie: ale nie mowie nic zeby sie nie obrazil na mnie :decayed:

Jakich znowu lekarzy? :blink:

Opublikowano

a szkoda gadac :P jak ktos madry powiedzial zycie to powolne umieranie... czy jakos tam :polew:

Opublikowano

wiecie kto moze sprawdzic samochod po Vin-ie? odrazu mowie ze jest to VW

Opublikowano

wiecie kto moze sprawdzic samochod po Vin-ie? odrazu mowie ze jest to VW

na http://www.autobaza.pl/ można sprawidzic takie podstawowe info... a za drobna opłatą trochę wiecej

Opublikowano
  • Autor

tomek dawaj vin ja Ci spraawdze :) nie dam Ci wydruku ale moge Ci powiedziec czy byl walony jakie mial powazne naprawy itd :) podaj mi vin rocznik i przebieg z jakim zostal kupiony znaczy sie wiesz data z przebiegiem sie zobaczy czy nei byl krecony :)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:37_________________________________________________

wiecie kto moze sprawdzic samochod po Vin-ie? odrazu mowie ze jest to VW

na http://www.autobaza.pl/ można sprawidzic takie podstawowe info... a za drobna opłatą trochę wiecej

heheh jakie podstawowe info ?? ;) toc tam nic nie ma :D nic co by bylo choc odrobine przydatne :P;)

albo ja cos zle robie :D

Opublikowano

ktos na forum sprawdzal, ale o moim nic ciekawego nie wyszlo bo z wloch przyszla

Opublikowano
  • Autor

no moje z fabryki przyjechalo :):P z rodzimego miasta ;)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:42_________________________________________________musze zagrac na gieldzie kiedys za prawdziwa kaske :D dziisaj wygralem 8000 ojro :D :D :D :D

Opublikowano

no moje z fabryki przyjechalo :):P z rodzimego miasta ;)[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:42_________________________________________________musze zagrac na gieldzie kiedys za prawdziwa kaske :D dziisaj wygralem 8000 ojro :D :D :D :D

a jaka jest trona zeby grac na sztucznej gieldzie ????
Opublikowano

ja gram ;p w mbanku :decayed:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 19:48_________________________________________________plus 500 mozesz sprobowac jak potwierdzisz telefon daja ci prawdziwe 50 zl w gratisie, ja je stracilem przy 300 zl :D

Opublikowano

ejjj zauwayliscie ze adrenalina to nie Basiula tylko kolega Mariusz z Miasta Zgierza :decayed::siema: Mariano

Opublikowano

21 lat :polew:

troche sie odmlodzil :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

heheh Tomcio www.xtb.pl tam jest teraz konkurs jak duzo ugrasz mozna wygrac fajne nagrody :D

wczoraj sie rozpoczelo chyba jakos tak :) ja gram na forexie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.