Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie postaral z tym banerkiem nie ma co:D ja narazie tylko na telefonie jestem i nawet na takim malym ekraniku widze ze konkretna kobieta z naszej laski na ten tydzien:D a co bedzie jak ja zobacze na normalnym monitorze hehe:D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Dj kurde zapomnialem zerknac ale obstawiam ze jest 5w40 full syntetyk :)

Opublikowano

Siemanko z popołudnia :hi: :hi:

Seba niezły banerek :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

witam z południa

na pytanie Magdy odpowiem, nad AC jeszcze nie mysle ale kolo 5tysi z calym pakietem chyba ze uciekne do innej firmy i powiem ze mam full znizek

Opublikowano
:siema: a ja juz 1h po pracy jednak juz od dzisiaj poszedlem do nowej roboty :decayed: poprzedniego pracodawce troche zjechalem :kox: i sie zwolnilem :decayed:
Opublikowano

:siema: a ja juz 1h po pracy jednak juz od dzisiaj poszedlem do nowej roboty :decayed: poprzedniego pracodawce troche zjechalem :kox: i sie zwolnilem :decayed:

git :good:

Opublikowano

:siema: a ja juz 1h po pracy jednak juz od dzisiaj poszedlem do nowej roboty :decayed: poprzedniego pracodawce troche zjechalem :kox: i sie zwolnilem :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Rozumiem, że powiedziałeś mu :ssij::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:siema: a ja juz 1h po pracy jednak juz od dzisiaj poszedlem do nowej roboty :decayed: poprzedniego pracodawce troche zjechalem :kox: i sie zwolnilem :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Rozumiem, że powiedziałeś mu :ssij::polew: :polew: :polew: :polew:

zapewne zapytal czy lubi warzywa :D

odpowiedzial ze lubi wiec mu powiedzial zeby mu opierdolil kolbe :D

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:siema: a ja juz 1h po pracy jednak juz od dzisiaj poszedlem do nowej roboty :decayed: poprzedniego pracodawce troche zjechalem :kox: i sie zwolnilem :decayed:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Rozumiem, że powiedziałeś mu :ssij::polew: :polew: :polew: :polew:

zapewne zapytal czy lubi warzywa :D

odpowiedzial ze lubi wiec mu powiedzial zeby mu opierdolil kolbe :D

:decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: taki jest powiedzialem mu zeby sie :sex: z kozami :kox: ateraz jestem UWAGA!!!! KOORDYNATOR DYSTRYBUCJI PRZESYLEK ADRESOWYCH NA TERENIE WOJ.ŁÓDZKIEGO :kox:
Opublikowano

nie szukasz zastepcy :gwizdanie:

Opublikowano

kto ma chody w ASO, albo kolegę z dobrym sprzętem, który by mi kluczyk do passata B6 zakodował? Od razu mówię, że to nie jest banalne i samo wyciągnięcie pinu z ECU nie wystarczy. Transpondery jednokrotnego zapisu i nie wiem, czy nie prekodowane....

Uściślając - albo zakład dorabiania kluczy z zaje**cie nowym sprzętem, albo dobry znajmy z ASO potrzebny.

Opublikowano

a mojej siostrze ktos w pandziore wjechal :D caly zderzak polamany

Opublikowano

o fak czy mojej przyszlej zonie nic sie nie stalo :gwizdanie:

Opublikowano

o fak czy mojej przyszlej zonie nic sie nie stalo :gwizdanie:

calutka nic jej nie jest tylko glowa boli bo ma twade zaglowki :P

Opublikowano

jedź zrobić masaż :P

Opublikowano

Którego łodzianina widziałem dziś na trasie 801?

Granatowy avant b6, ramki klubowe. Rejestracja EL...

Zobaczyłem w ostatniej chwili więc mogę się mylić, jest ktoś taki u Was :cool1: ?

Opublikowano

Siemano w wieczora :hi: :hi: :hi:

O, Black Angelica w topie :tongue4:

Fajna Rumuneczka z niej jest :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.