Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mnie właśnie zaje**li mail'a...niestety są tam dość ważne informacje, a mimo mojego kierunku studiów - niewiele mogę zrobić...

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam wszystkich w środowy poranek :P

wczoraj dokończona transakcja odnośnie autka, wczoraj zajrzałem mu w dowód a tam 110 kw ale se kobita przecinak kupiła hehe :D

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

witam wszystkich w środowy poranek :P

wczoraj dokończona transakcja odnośnie autka, wczoraj zajrzałem mu w dowód a tam 110 kw ale se kobita przecinak kupiła hehe :D

przyleć na spota "poupalamy" :evil: :evil: :evil: no i oczywiście sprawdzimy co i jak :decayed: :decayed: :decayed:

Zapniemy VAG-a , zrolbimy LOGI :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

DJ, myślę, że po prostu musisz zrobić reinstalkę Windy, bo jak masz jakiegoś syfa w kompie, to znalezienie go i usunięcie może być bardziej praco- i czasochłonne niż postawienie systemu od nowa.

Opublikowano
  • Autor

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

DJ, myślę, że po prostu musisz zrobić reinstalkę Windy, bo jak masz jakiegoś syfa w kompie, to znalezienie go i usunięcie może być bardziej praco- i czasochłonne niż postawienie systemu od nowa.

Dj zgadzam sie z Kimim

szybciej postawisz na nowo system niz znajdziesz i poprawnie usuniesz syfa :)

chociaz ja lubie takie akcje i pobawilbym sie w szukanie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

posiadasz wogole jakiegokolwiek firewalla ??

a oprocz tego odpal jakis zaawansowany menadzer procesow

i podrzuc screena to sie luknie :) do tego zobacz co sie uruchamia przy starcie systemu :)

i co ostatnio instalowales moze jakies wtyczki albo cos innego :)

Opublikowano

Nie no...Panowie - studiowanie informatyki do czegoś zobowiązuje :tongue4: Sprawdzałem w pierwszej kolejności procesy w menedżerze zadań, potem Panton sprawdzał po swojemu. Zapora sieciowa oczywiście włączona.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 08:54_________________________________________________a dostępu do maila nie mam nadal...rewelacja, zwłaszcza, że były tam ważne dane.

Opublikowano

ale żeś kogoś wkurrrrrrrwił :tongue4:

Opublikowano

Nie musiał nikogo wkurrrwiać... ma Windowsaaaa :D

Opublikowano
  • Autor

Nie no...Panowie - studiowanie informatyki do czegoś zobowiązuje :tongue4: Sprawdzałem w pierwszej kolejności procesy w menedżerze zadań, potem Panton sprawdzał po swojemu. Zapora sieciowa oczywiście włączona.[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 08:54_________________________________________________a dostępu do maila nie mam nadal...rewelacja, zwłaszcza, że były tam ważne dane.

gdzie masz poczte ??

Opublikowano

Nie musiał nikogo wkurrrwiać... ma Windowsaaaa :D

mam się zacząć bać ;(

Opublikowano
  • Autor

heheh winda jest po prostu jedna wielka dziura i jak ktos ma pojecie o tym co robi

to zajmie mu to chwile

:) tylko zostaje pytanie po co ? :D

Dj ktos po prostu wycial numer i tyle :) i zadne z nich hakiery tylko gamonie :D

jakby mi sie wlamali na moje psp co kolo kibla lezy no to bym byl pelen podziwu :polew: :polew: :polew:

a tak pewnie zainstalowalo sie jakies gowno ktore albo daje jakis otwarty porcik :) albo zczytuje to co

Dj pisze na klawce keylogger ;) i tyle :D format c i po sprawie :) ajak nie to trzeba sie pobawic :)

Opublikowano
:hi: witam :]
Opublikowano
:hi: ja też się przywitam :D[br]Dopisany: 18 Maj 2011, 10:59_________________________________________________Seba miałeś wczoraj linka poprawić :gwizdanie:
Opublikowano

do B7 felek nie mam :D

co ty powiesz ? :mysli:

Opublikowano

seryjnie :P

Opublikowano

a ja mam do B5 :polew:

Opublikowano
:decayed: to pokazuj co tam masz
Opublikowano

:decayed: to pokazuj co tam masz

to w sobote nie widziales ? :sarcastic:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.