Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:bry::a4fan: siemka czwartunioo więc piątunio tuż tuż :naughty: [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 08:39_________________________________________________

A żeby wasze słowa w gówno się zamieniły :polew: NIe auta nie sprzedam żeby skały srały, nie po to miesiąc temu gaz zakładałem

Panton może w piateczek na 5 minut podskoczę i zobaczymy co tam się urodziło?

oj tam nie lam sie :) bedzie dobrze :)

a z innej beczki

mnie zabil

tytul dowcipu

ze śliną czy bez ...

Kolesia zamknęli na 48h i przyszedł czas aby skorzystał z łaźni czyli wpakował tyłek pod prysznic...

...Ziomeczek bierze prysznic i wypadło mu mydło, po czym rozgląda się, patrzy, że nikogo nie ma to klasycznie schylił się po mydełko, myje się dalej jak gdyby nigdy nic, po czym po chwili zauważa za sobą cień.

Odwraca się...patrzy... a tu za nim wielki ziomek stoi i mówi:

-Widzę, że mydełko wypadło... oj będzie dymanko... więc wybieraj ze śliną czy bez?

Ziomek szybka myśl "ku***, lepiej ze śliną przynajmniej nie będzie tak boleć..." więc odpowiada:

-Ze śliną...

Na to koleżka:

-Ej Ślina chodź tu... kolega chce dymanie na dwa baty!

:facepalm::polew: :polew:

[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 08:43_________________________________________________

gdzies fure postawic na tydzien :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 22:53_________________________________________________albo zeby mnie ktos przewiozl z ldz na lotnisko :P

To postawić gdzieś furę czy zawieźć na lotnisko ? czy oba warianty? furę zostawiałam na parkingu po drodze na lotnisko i busem nas dowozili. Auto poza tym że po 2 tyg. było z lekka zakurzone bez strat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do biura zleceń TP S A dzwoni facet.

- Chciałem wysłać telegram, dyktuję: " jestem młodą blondynką, mam wspaniałą figurę, duże piersi i właśnie wychodzę z wanny, bardzo chciałabym żebyś był tutaj i mnie pieścił".

- Zapisałam - odpowiada panienka - powtarzam tekst :" jestem młodą blondynką, mam wspaniałą figurę, duże piersi i właśnie wychodzę z wanny, bardzo chciałabym żebyś był tutaj i mnie pieścił ".Do kogo ma być zaadresowany?

- ...ojjjjjjjj ...W zasadzie już nie musi pani wysyłać tego telegramu.

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: dzień dobry banda :D[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:27_________________________________________________ludziska powiedzcie co o tym myślicie ??

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-fmic-i1631999117.html

1. jaka T, czy jest na to jakaś gwarancja??

2. co za zawias jest wrzucony oraz hamulce (producent)

3. po dzwonie

4. robiony przez paproka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: dzień dobry banda :D[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:27_________________________________________________ludziska powiedzcie co o tym myślicie ??

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-fmic-i1631999117.html

Szyba przednia.......... ale i przedni zderzak w nie najlepszej kondycji. Generalnie aż się prosi o wnikliwe obejrzenie pod względem mechanicznym i wizualnym. Facet jeździł autem jak rakietą chyba :mysli: i jakieś dziwadło jak dla mnie...[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:41_________________________________________________

Do biura zleceń TP S A dzwoni facet.

- Chciałem wysłać telegram, dyktuję: " jestem młodą blondynką, mam wspaniałą figurę, duże piersi i właśnie wychodzę z wanny, bardzo chciałabym żebyś był tutaj i mnie pieścił".

- Zapisałam - odpowiada panienka - powtarzam tekst :" jestem młodą blondynką, mam wspaniałą figurę, duże piersi i właśnie wychodzę z wanny, bardzo chciałabym żebyś był tutaj i mnie pieścił ".Do kogo ma być zaadresowany?

- ...ojjjjjjjj ...W zasadzie już nie musi pani wysyłać tego telegramu.

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

i tak za darmo załatwia się sex-telefon :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki czy jest tu ktoś kto wstawi ( jak się zdecydujemy oczywiście ) climatronik 1din z grzanymi stołkami plus nowe stołki grzane i to wsio podłączy żeby latało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi: :hi: dzień dobry banda :D[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 09:27_________________________________________________ludziska powiedzcie co o tym myślicie ??

http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-fmic-i1631999117.html

Przód walony, spasowany "po pijaku", różne odcienie lakieru na masce, błotnikach i zderzaku, szpary takie, że rękę można włożyć, że nie wspomnę o tylnych lewych drzwiach, które już ewidentnie są innego koloru, plus brak lewej nakładki na próg, tylny zderzak też spasowany "po mistrzowsku".

Kolejna "okazja". Szkoda czasu :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi Mietek u Heńka i popijają sobie wódeczkę. Nagle Mietek pyta Heńka:

- U Ciebie na ścianie wisi metalowa miska?

- To jest zegar z kukułką - odpowiada od niechcenia Heniek.

- Jak to zegar z kukułką?

- Zobaczysz...

W tym momencie Heniek podnosi ze stołu pustą już butelkę od wódki, bierze zamach i rzuca w wiszącą miskę. Zza ściany słychać:

- Ku... ku... ku***a, jest wpół do czwartej rano.

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi Mietek u Heńka i popijają sobie wódeczkę. Nagle Mietek pyta Heńka:

- U Ciebie na ścianie wisi metalowa miska?

- To jest zegar z kukułką - odpowiada od niechcenia Heniek.

- Jak to zegar z kukułką?

- Zobaczysz...

W tym momencie Heniek podnosi ze stołu pustą już butelkę od wódki, bierze zamach i rzuca w wiszącą miskę. Zza ściany słychać:

- Ku... ku... ku***a, jest wpół do czwartej rano.

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podsumowane :D

ale cena dobra :D[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 10:35_________________________________________________

Siedzi Mietek u Heńka i popijają sobie wódeczkę. Nagle Mietek pyta Heńka:

- U Ciebie na ścianie wisi metalowa miska?

- To jest zegar z kukułką - odpowiada od niechcenia Heniek.

- Jak to zegar z kukułką?

- Zobaczysz...

W tym momencie Heniek podnosi ze stołu pustą już butelkę od wódki, bierze zamach i rzuca w wiszącą miskę. Zza ściany słychać:

- Ku... ku... ku***a, jest wpół do czwartej rano.

:polew: :polew: :polew:

dobre :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki czy jest tu ktoś kto wstawi ( jak się zdecydujemy oczywiście ) climatronik 1din z grzanymi stołkami plus nowe stołki grzane i to wsio podłączy żeby latało ?

Hej. Myślę, że ja bym Ci to ogarnął;) Jak się zdecydujesz, to daj mi znać trochę wcześniej - poczytam jeszcze trochę teorii na ten temat, żeby nie było problemów po drodze:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki czy jest tu ktoś kto wstawi ( jak się zdecydujemy oczywiście ) climatronik 1din z grzanymi stołkami plus nowe stołki grzane i to wsio podłączy żeby latało ?

Hej. Myślę, że ja bym Ci to ogarnął;) Jak się zdecydujesz, to daj mi znać trochę wcześniej - poczytam jeszcze trochę teorii na ten temat, żeby nie było problemów po drodze:) Pozdrawiam.

Oki dam znać :) temat w zakładce warsztat przerabiany :) [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 12:10_________________________________________________takie foteliki kolega sprzedaje - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=205585.msg2431722#msg2431722

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste te foteliki... full elektryka jak dobrze widzę + grzanie co się w zimie przydaje.... git towar :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste te foteliki... full elektryka jak dobrze widzę + grzanie co się w zimie przydaje.... git towar :good:

szkoda że nie ma podłokietnika ale ten sobie mogę dać do obszycia skórą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...