Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cos malo ludu w trakcie dnia na forum hehe jak ja mam luz i moge siedziec to nagle wszyscy pracuja a jak ja zapierdzielam to wszyscy wolne i nie jestem w temacie:D

Opublikowano

Cos malo ludu w trakcie dnia na forum hehe jak ja mam luz i moge siedziec to nagle wszyscy pracuja a jak ja zapierdzielam to wszyscy wolne i nie jestem w temacie:D

Nie przejmuj się też tak mam ;/

Opublikowano
:siema: ja jutro mam lot na "PYRY" jak ktos cos potzrebuje do odbioru to walic smialo :decayed:
Opublikowano

Siemano z wieczora Bandziory :hi: :hi: :hi:

Za cztery godziny jadę do GDA na rozmowę w sprawie pracy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

eh :hi: ja machnolem 1000 km dzis i wczoraj i powiem Wam że nie mógłbym tak codziennie w trasy jeździć, przynajmniej po Polsce

Opublikowano

a po co tak daleko Kimiasz ??

Opublikowano

a po co tak daleko Kimiasz ??

Bo w Łodzi nie ma takich firm, niestety, jak w Warszawie, Trójmieście, na Śląsku czy w Poznaniu (piszę teraz o swojej branży).

Dobra, idę się kimnąć dwie godziny, bo 0:30 muszę być na Fabrycznym. Na razie Bandziory, dobrej nocki :papa:

Opublikowano

ale to zdalnie bedziesz pracowal ?

Opublikowano

Jak by miał nie pracował - oby robota była i przysłowiowe parę groszy przy okazji :gwizdanie: :gwizdanie:

Kimi - aszku nasz ty "różowiaszku" trzymamy kciuki :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:hi: branoc
Opublikowano

ale nudy

Opublikowano

Bruno chwal się co tam z furaczem :?: :?: :?: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

dobry z wieczora :hi: typy :decayed:

Opublikowano

co tam? jak tam?

Opublikowano

co tam? jak tam?

Bruno zajrzał i :dziura::mysli: :mysli:

Opublikowano

co tam? jak tam?

a no jakoś leci :D

zastanawiam się bo szukałem tych amorków i wahacza i najtaniej wychodzi u TOM77 tylko jeszcze musi ktoś odebrać z Wawy :naughty:

Opublikowano

Bruno - nie bój się ogarniemy Twoją furę wcześniej czy później :wink4: :wink4:

Opublikowano

co tam? jak tam?

a no jakoś leci :D

zastanawiam się bo szukałem tych amorków i wahacza i najtaniej wychodzi u TOM77 tylko jeszcze musi ktoś odebrać z Wawy :naughty:

kiedy mamy wpaść i zobaczyć jak ci się żyje na kuchni żony :wink4:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:27_________________________________________________

Bruno - nie bój się ogarniemy Twoją furę wcześniej czy później :wink4: :wink4:

jak ma AC to pomożemy spalić jak tu :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206290.0

Opublikowano

co tam? jak tam?

a no jakoś leci :D

zastanawiam się bo szukałem tych amorków i wahacza i najtaniej wychodzi u TOM77 tylko jeszcze musi ktoś odebrać z Wawy :naughty:

kiedy mamy wpaść i zobaczyć jak ci się żyje na kuchni żony :wink4:[br]Dopisany: 26 Maj 2011, 22:27_________________________________________________

Bruno - nie bój się ogarniemy Twoją furę wcześniej czy później :wink4: :wink4:

jak ma AC to pomożemy spalić jak tu :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206290.0

Chyba jeden z ciekawszych pomysłów dzisiejszego dnia :naughty: :naughty: :decayed: :decayed: :good: :good: :> :> :tongue4: :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.