Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co prawda jest to moje pierwsze w zyciu Audi i diesel, ale mam sporo pytan :>

powitać nowego :a4fan::good: moje też jest pierwsze i też gnojówkowóz :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: wszystkim pracującym

Ja będę u was na spocie za tydzień bo ten weekend spędzam w stolicy :gwizdanie:

A co do letniego to ja bym się pisał :tongue4:

Opublikowano

Co prawda jest to moje pierwsze w zyciu Audi i diesel, ale mam sporo pytan :>

powitać nowego :a4fan::good: moje też jest pierwsze i też gnojówkowóz :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kimiasz co sie z Toba dzialo jak Cie nei bylo ?? Maria tyz ni ma czyzbyscie razem na jakims balecie byli ?? :blink:

Opublikowano

Kimiasz co sie z Toba dzialo jak Cie nei bylo ?? Maria tyz ni ma czyzbyscie razem na jakims balecie byli ?? :blink:

Nie, ja robiłem zadanie do pracy, generalnie miałem ostatnie kilka dni wyrwane z życiorysu (najpierw wizyta w Gdańsku na rozmowie kwalifikacyjnej, potem to zadanie), dopiero dzisiaj mam trochę luzu.

Opublikowano

Bry :hi:, będzie ktoś leciał na wawe lub spowrotem w tym tygodniu? Potrzebuje odebrac manetkę do FIs rezania od klubowego kolegi.

Opublikowano
  • Autor

ja bede lecial w piatek z wawy do lodzi :)

Opublikowano

Bry :hi:, będzie ktoś leciał na wawe lub spowrotem w tym tygodniu? Potrzebuje odebrac manetkę do FIs rezania od klubowego kolegi.

A nie lepiej jak Dominik wsadzi manetkę w kopertę bombelkową i wyśle pocztą polską - listem poleconym? zapłaci za całą imprezę 5zł bo to jest lekkie...

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 10:44_________________________________________________

ja bede lecial w piatek z wawy do lodzi :)

no to zabierzesz manetkę od Dominika w wawie i przyjedziesz z nią na spota... wezmę kompa + klucze i pod Realem temat załatwimy :decayed:

Opublikowano

Bry :hi:, będzie ktoś leciał na wawe lub spowrotem w tym tygodniu? Potrzebuje odebrac manetkę do FIs rezania od klubowego kolegi.

A nie lepiej jak Dominik wsadzi manetkę w kopertę bombelkową i wyśle pocztą polską - listem poleconym? zapłaci za całą imprezę 5zł bo to jest lekkie...

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 10:44_________________________________________________

ja bede lecial w piatek z wawy do lodzi :)

no to zabierzesz manetkę od Dominika w wawie i przyjedziesz z nią na spota... wezmę kompa + klucze i pod Realem temat załatwimy :decayed:

Jadę do Wrześni z nią do BartS'a na diagnostykę skrzynki zmianę ewentualną softu i sterownika , podmianę kiery, podmianę gałki zmiany biegów i założenie manetki do FIS. Nie wiem czy będę na spocie więc :mysli:

Opublikowano

aaa taki numer.... a Ty masz skrzynię multi u siebie?

Opublikowano

tip

Opublikowano

aaa taki numer.... a Ty masz skrzynię multi u siebie?

no baaaa :wink4: pewnie że tak z opcją tip

Opublikowano

tip

tanio i pewnie :kox:
Opublikowano

bez reklam proszę :polew:

Opublikowano

tip

tanio i pewnie :kox:

:polew: :polew: zapewne , właśnie koleżanka zapłaciła za wymianę całego TIP na nowy bo padł w Audioli.

Opublikowano

tip

tanio i pewnie :kox:

:polew: :polew: zapewne , właśnie koleżanka zapłaciła za wymianę całego TIP na nowy bo padł w Audioli.

a przy jakim przebiegu padł TIP - 500 000km? :cool1: tzn. przy 267 000km - przebieg ori a samochód od dziadka z niemcowni :D

Opublikowano

no pewnie że od dziadka który jeździł tylko do kościoła :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hyh no taka prawda nie ma tymbardziej w dieslu aut z niemiec z przebiegiem 200 000 :D:P 500 000 to tak :) tyle ze zrobione na 180 000 :D

Opublikowano

a rozdupcyla sie dlatgo ze ciagnal nie szybciej niz 15 km/h

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.