Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mozesz wpasc i od razu mi ptaszka opierdzielic :gwizdanie:

ale brac ze soba mikroskop,lupe czy lunete :mysli:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gorace usta i glebokie gardlo :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gorace usta i glebokie gardlo :polew: :polew: :polew:

tylko w erze albo na Rodos :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:20_________________________________________________Jerzyk ty stary rowerze :kox: :laghing2:
Opublikowano

Powitać :hi:

SPRZEDAM ;)

wiecej INFO na [PW]

a za tego rowera masz... :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 20:22_________________________________________________20110603148.th.jpg

20110603146.th.jpg

20110603145.th.jpg

20110603144.th.jpg

20110603143.th.jpg

20110603142.th.jpg

20110603140.th.jpg

20110603139.th.jpg

20110603138.th.jpg

20110603135.th.jpg

20110603132.th.jpg

20110603131.th.jpg

20110603130.th.jpg

20110603129.th.jpg

20110603128.th.jpg

20110603127.th.jpg

20110603125.th.jpg

20110603124.th.jpg

20110603123.th.jpg

20110603122.th.jpg

20110603121.th.jpg

20110603120.th.jpg

20110603119.th.jpg

20110603118.th.jpg

Opublikowano

:decayed::good::decayed:

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:24_________________________________________________Kimiasz,Bartek(zwracam sie do palaczy) :decayed: rozkminiales kiedys temat tego e-faajka :mysli:

Ja mam e-fajka hehe i powiem Ci że jak kupić naprawde dobrego i mocny wkład to ja np na majówce przez tydzień nawet nie myślałem o paleniu :P

Opublikowano

:siema:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:24_________________________________________________Kimiasz,Bartek(zwracam sie do palaczy) :decayed: rozkminiales kiedys temat tego e-faajka :mysli:

Ja mam e-fajka hehe i powiem Ci że jak kupić naprawde dobrego i mocny wkład to ja np na majówce przez tydzień nawet nie myślałem o paleniu :P

no bral bym najmocnijsze te wklady :decayed:
Opublikowano

kur..wa klysiu po porostu przestań palić i będzie gitez majonez :good: a nie jakieś internetowe rzucanie fajek :angry: :angry: kto słyszał o e-papierosach :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:06_________________________________________________to samo co e-mail :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mariusz Ty chyba nie zdajesz obie sprawy jak ciężko rzucić:D

:no: :no: :no: nie dopadło mnie to cholerstwo na szczęście :no: :no: ale każdy ma jakiś problem .............. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

jerzyk furmane na fanty goni :gwizdanie:

Opublikowano

z wieczora :hi:

coś mnie przewiało ;(

Opublikowano

łykaj spiryt z pieprzem i ci przejdzie

Opublikowano

quwa jeżeli chodzi o fajki to albo się pali albo nie a nie jakieś e-papierosy :gwizdanie:

[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 22:35_________________________________________________

łykaj spiryt z pieprzem i ci przejdzie

zgadza sie :good:
Opublikowano

rodos

to przywiez mi ptaka DODO :tongue4::kox:

dodo.jpg

skąd Dodo na Rodos..jakąs wódkę rozumiem...ale Dodo...

Opublikowano

rodos

to przywiez mi ptaka DODO :tongue4::kox:

dodo.jpg

skąd Dodo na Rodos..jakąs wódkę rozumiem...ale Dodo...

to mnie przywieźcie wódkę a klysiowi DODO :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 01:11_________________________________________________

zawijam w kokon - nikogo nie ma :no: :no: normalnie bida jakaś :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 01:14_________________________________________________

Pany :gwizdanie: kiedy następna runda "kartów" :naughty: :naughty: :?: :?:

Przemyślcie kiedy chcecie dostać kolejne lanie :polew: :polew: :polew: :polew:

tym czasem tak jak mówiłem wcześniej zawijam ..................................... :hi:

Opublikowano

to sie k**wa obudzilem :gwizdanie:

Opublikowano

Witam z rana :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.