Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawda jest taka, ze nikt z nas by nie pogardzil;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

prawda jest taka, ze nikt z nas by nie pogardzil;p

każdy od razu zrobiłby się głodny :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Witamy:) Szamku, sprawa jest na uwadze - czekam na telefon z Malborka:)

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

Witamy:) Szamku, sprawa jest na uwadze - czekam na telefon z Malborka:)

:hi:

wiem wiem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

siema siema Pany :)

Szamek cos tak zniknal ?? ;)

Opublikowano

ostatnio mało mam czasu, prawie całe dnie nie ma mnie w domu :thumbdown:

a poza tym dzieci płaczą i te sprawy więc wiesz :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:39_________________________________________________dsc0532o.jpg

dsc0464r.jpg

ktoś z Was wie jak te felgi się nazywają? :mysli:

Opublikowano
:hi: z ...rana :)
Opublikowano
  • Autor

czaje czaje :)

nie mam pojecia nazwy felg ;) ale moze napisz na odpowiednie wojewodztwo to ktos pozna ;)

:hi: z ...rana :)

laczy Cie cos z uzytkownikiem Rano ?? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

a to jest taki użytkownik? :P:polew:

nic a nic ;):no:

ale dopiero dotarłem do roboty, zapowiada się długi dzień na posterunku :) trzeba popracować bo mi się nazbierało... :rolleyes::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

hehehe co pewnie bys w karciochy pogral :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 10:13_________________________________________________wlasnie sobie cos uswiadomilem i zaczynam robic nasz film od poczatku :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co tam Ci przyszło do głowy? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

a zmienilem aplikacje troche latwiej mi bedzie synchro z dzwiekiem robic :)

szybciej pojdzie :) mam taka nadzieje przynajmniej ;)

Opublikowano

DeeJay_Kill i Panton jest sprawa ;) flaszka gwarantowana ;) kiedy macie czas w tygodniu byśmy się w 3 spotkali i założyli u mnie manetkę FISa? :):rolleyes:

może jutro koło 18? :wink4:

Opublikowano

a zmienilem aplikacje troche latwiej mi bedzie synchro z dzwiekiem robic :)

szybciej pojdzie :) mam taka nadzieje przynajmniej ;)

:good: :good: :good:

Opublikowano

ja o 18:00 dałbym radę jutro... :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:41_________________________________________________dysponuje ktos w miare aktualna mapką na Europe do navi? :mysli: [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 12:43_________________________________________________

a no fakta przepraszam Madziu :P;)

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 22:13_________________________________________________moze jakies kandydatki na nowy baner ?? :D

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 22:56_________________________________________________ee dobra widze ze wszyscy spia to i ja ide a co

PSTRYK !

Ja na baner ??? :polew: no chyba że odwrócona plecami :polew: pomyślę o ładnym ujęciu na Lazurowym Wybrzeżu oczywiście mojej A4 a ja tam gdzieś się wtopię w maskę :polew:

Opublikowano

do RNS-E ?

Opublikowano

do RNS-E ?

do navi GARMIN

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.