Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy panią Basię :> Musisz częściej wpadać, bo Ci konkurencja o nicku Pusia zagraża :decayed:

eeee tam konkurencja ... :tongue4:

nie mam ostatnio czasu na forumowanie, niech więc mnie ktoś godnie zastępuje :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy panią Basię :> Musisz częściej wpadać, bo Ci konkurencja o nicku Pusia zagraża :decayed:

konkurencja? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kupiłem sobie wosk i tak co chwilę kolejny element woskuję, bo już dawno tego nie robiłem;p Grunt, że szybko idzie i efekt zadowalający:) Passat już praktycznie zbieżność ma ustawioną, jeszcze osłonę w 2 punktach trzeba przypiąć, pompa wspomagania "uratowana" hipolem, więc praktycznie koniec roboty :wink4:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:26_________________________________________________E, Basia...czemu Ci się kwadracik na zielono nie pali? Wiem, że mały jest absorbujący, ale zobacz - Krzyśkowi się też urodził i jakoś jest na forum :decayed:

Opublikowano

no to gitara DJ..... passek będzie jak nówka nie śmigana.... :wink4:

Opublikowano

SIEMA STARE RYWYRY :D

Opublikowano

E, Basia...czemu Ci się kwadracik na zielono nie pali? Wiem, że mały jest absorbujący, ale zobacz - Krzyśkowi się też urodził i jakoś jest na forum :decayed:

ale mi się jeszcze nie urodziło :gwizdanie:

Opublikowano

Ma ktoś dostęp do etki i mógłby mi ewentualnie sprawdzić numery 2 pierdół?:>

Opublikowano

no to ja życzę miłego wieczoru i spadam na grilla :wink4:

Opublikowano

powitac :)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Adrenalina, gdzieś Ty była jak Cię nie było :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ale cisza tutaj panuje :)[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 20:43_________________________________________________o siema Kimi :D

Opublikowano

Coś z dziś:

16062011_003.jpg

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 20:47_________________________________________________

A powitać, Panie Tomaszu :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Kimiasz to zdjęcie jakieś takie niepodobne do Ciebie, żadnej syrenki nie załapałeś w obiektyw :evil:

Opublikowano

Kimi nie trzeba tak oficjalnie :D wystarczy siema :decayed: jutro juz do domku wracasz

Opublikowano

Kimiasz to zdjęcie jakieś takie niepodobne do Ciebie, żadnej syrenki nie załapałeś w obiektyw :evil:

Syrenka siedziała obok :D

Tomek, no jutro, jutro :D

Przynajmniej kurna wiem, że jak przyjadę na spota, to przyjadę na spota, a nie połazić po centrum handlowym :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

siema Seba

Opublikowano

gdzie jest film :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pantonik na irca raz ... :D:decayed::naughty:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 21:33_________________________________________________no jak gdzie robi sie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.