Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pupa zbita :confused4:

on to lubi :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja odpadam, o 9 to jeszcze będę spał :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

:hi:

co wy kombinujecie :mysli:

czytaj baner!!!!!! :bicz:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 11:30_________________________________________________no co jutro pranie tapicerki :tongue4: napisane jest :gwizdanie:
Opublikowano

nie gdzie poka poka :D

udostepniłam fotos na FB to looknij sobie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:04_________________________________________________

Ja odpadam, o 9 to jeszcze będę spał :confused4: :confused4: :confused4:

no.....trochę wcześnie :kwasny: no i dojechać na te 8-9 jeszcze trzeba...... chyba sama opierdzielę te tapicere... :(

Opublikowano

Ojjjjjjj ludzie jak wy marudzicie.... jacy jesteście problematyczny.... budzik na 6:30.... prysznic... śniadanie... o 8:00 wyjazd z domu i na 08:30 jesteście na miejscu DJ.... w sobotę rano korków nie ma to dolecicie szybciutko i bezproblemowo... :good:

Opublikowano

:hi:

a moją wypierzecie przy okazji? :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ojjjjjjj ludzie jak wy marudzicie.... jacy jesteście problematyczny.... budzik na 6:30.... prysznic... śniadanie... o 8:00 wyjazd z domu i na 08:30 jesteście na miejscu DJ.... w sobotę rano korków nie ma to dolecicie szybciutko i bezproblemowo... :good:

Ja nie wyrobię, tym bardziej, że Ada stoi na działce u Izy kuzynki, a na 14 lecimy do moich rodziców :confused4:

Opublikowano

Hmmm.......ja codziennie wstaję po 6.....i dlatego w sobotę mam lenia, ale jakbym go nie miała to gdzie dokładnie?

Opublikowano

Seba no takie same mam, służą mi do noszenia karton-gipsów;d

Opublikowano
  • Autor

mhm a uzywasz ?? :D :D :D bo jak nie to bym pozyczyl do testow :)

Opublikowano
  • Autor

Madziu przegladnalem wszystkie zdjecia i ja chyba nie widze go :P[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:50_________________________________________________

no wlasnie :P

Opublikowano

musisz być zalogowany

Opublikowano
  • Autor

eee nie dziala i tak :):decayed:

Opublikowano

Madziu przegladnalem wszystkie zdjecia i ja chyba nie widze go :P[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:50_________________________________________________

no wlasnie :P

Seeebaaa noooo, na tablicy mam !!! uzytkownik moto.pl a sprzecior w jego albumie pt. Flu, MX-5 i...

Opublikowano

kogo pojebalo z ta godzina, k**wa... :wallbash:

Opublikowano

:hi:

a moją wypierzecie przy okazji? :decayed: :decayed: :decayed:

Twoja fura jest niemobilna z deczka;D Pewnie dlatego, że pod maską nie ma już nawet murzynów do napędzania :decayed:W ogóle to podoba mi się Twoja kierownica.... :gwizdanie: Chyba u mnie w aucie wyląduje :decayed: W kwestii prania - przyjeżdżacie do mnie i jedziemy do Grześka (2km dalej). wezmę jakiegoś grilla, więc jak ktoś chce, to zabiera kiełbę, ew. kupimy na miejscu gdzieś. Grzesiek mówi, że nie pijemy jakoś specjalnie, bo musi jeszcze jeździć potem, czy tam w niedzielę, więc jakieś piwka mogą być do kiełbasy :)

Opublikowano

o 8 rano grila i pic :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 13:38_________________________________________________a no i dj okresl sie 8 albo 9 u Ciebie, bo godzine nie bede siedzial :P szczegolnie ze zapakowany na dzialke przyjade :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.