Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: nie zalało i pieruny Was w nocy nie trafiły? :)
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chyba nie;D Nawet jak widac - router sie nie spalil;D

Opublikowano

ja opcjonalnie na noc odpiąłem sprzęty z prądu ;)

Opublikowano
  • Autor

a u mnie jak zawsze machineria chodzila cala noc :D

Opublikowano

:siema: a ja dzisiaj sluzbowo bylem w Szamka stronach bardzo przyjemna miescina i pani obslugujaca sklep .......

to co się k**wa żeś nie odezwał? :thumbdown:

w którym to sklepie byłeś? :naughty:

Opublikowano

Kimiasz no nadal u kogos sa sciagacze wiec zdejmuj jka kazdy bez :]

Opublikowano

:siema: a ja dzisiaj sluzbowo bylem w Szamka stronach bardzo przyjemna miescina i pani obslugujaca sklep .......

to co się ku*** żeś nie odezwał? :thumbdown:

w którym to sklepie byłeś? :naughty:

nie miałem do ciebie nr. tel. w sklepie rog ul.Toruńskiej a ul. Kutnowskiej taki sklepik na rogu byla w nim baba co miala za***iste PEKASY jak JUrek Killer :polew:
Opublikowano

:siema: a ja dzisiaj sluzbowo bylem w Szamka stronach bardzo przyjemna miescina i pani obslugujaca sklep .......

to co się ku*** żeś nie odezwał? :thumbdown:

w którym to sklepie byłeś? :naughty:

nie miałem do ciebie nr. tel. w sklepie rog ul.Toruńskiej a ul. Kutnowskiej taki sklepik na rogu byla w nim baba co miala za***iste PEKASY jak JUrek Killer :polew:

pipka jesteś, trzeba było od DJ brać :wink4: z tego co kojarzę to jest sklep z butami, tak? :decayed:

Opublikowano

:siema: a ja dzisiaj sluzbowo bylem w Szamka stronach bardzo przyjemna miescina i pani obslugujaca sklep .......

to co się ku*** żeś nie odezwał? :thumbdown:

w którym to sklepie byłeś? :naughty:

nie miałem do ciebie nr. tel. w sklepie rog ul.Toruńskiej a ul. Kutnowskiej taki sklepik na rogu byla w nim baba co miala za***iste PEKASY jak JUrek Killer :polew:

pipka jesteś, trzeba było od DJ brać :wink4: z tego co kojarzę to jest sklep z butami, tak? :decayed:

nie spozywczak gdzie nic nie ma co mozna spozyc :gwizdanie:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kimiasz no nadal u kogos sa sciagacze wiec zdejmuj jka kazdy bez :]

Oki, będę walczył :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

:hi:

walcz Kimi walcz :good:

Opublikowano

:hi:

walcz Kimi walcz :good:

No muszę, bo już cholera dwa miesiące tak się zbieram do tego, jak kot do srania.

A Ada jak kołysała, tak kołysze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

walcz Kimi walcz :good:

No muszę, bo już cholera dwa miesiące tak się zbieram do tego, jak kot do srania.

A Ada jak kołysała, tak kołysze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak na kutrze w GDAŃSKU :kox:
Opublikowano

:hi:

walcz Kimi walcz :good:

No muszę, bo już cholera dwa miesiące tak się zbieram do tego, jak kot do srania.

A Ada jak kołysała, tak kołysze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

jak na kutrze w GDAŃSKU :kox:

:nabijasie:

Albo i lepiej.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

No słyszałem , u mnie wszystko oki :wink4:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 10:07_________________________________________________jutro jade obczaić

Opublikowano

słyszałem że Solec i Żarnów ładnie poniszczony

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

słyszałem że Solec i Żarnów ładnie poniszczony

wczoraj z bratem rozmawiałem on mieszka u laski w okolicy Białaczowa to mówi że sajgon :shocked:

ja mam ranczo po drugiej stronie Opoczna więc trochę mnie ominęło :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.