Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

u mnie jak wczoraj jebło to do 23.30 prundu nie miałem :no: :no:

Opublikowano

:hi: kogo zalało wczoraj? :)

ja do domu po robocie objazdami jechać musiałem, bo jak nie korek przez tramwaje na Kilińskiego, to zalana Przędzalniana, to potem drzewo na osiedlowej uliczce... :)

na szczęście garaż na poziomie -1 nie został zalany, brama zatrzymała piach i wodę :)

Opublikowano
  • Autor

LDZ wita Warszawe :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

281584_10150245812498964_738073963_7485322_1024371_n.jpg

Opublikowano

ztynl.jpg

tak było z :) Będziesz Miał Wydatki :)

Opublikowano

to się nazywa szczęście..... ehhhhhhh........ :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

damnnnnnnnnnnnnn

Opublikowano

ztynl.jpg

tak było z :) Będziesz Miał Wydatki :)

Uuuu....

Peszek :gwizdanie:

Opublikowano

"Nie denerwuj się Andrzeju - wyklepiemy" :decayed:

Opublikowano

Siemanko all :hi: :hi: :hi:

Kimi mam drobne pytanko, nie lapie ci ciśnienia samochodzik jak jeździsz ?? bo mój się całkowicie uspokoił.

Dj. nie mam ciśnienia w układzie dolałem do min i jest gitarka.

Opublikowano

i odszkodowania nie bedzie chyba ze ma ac ;] przypadek losowy :( wspoczuc tylko

Opublikowano

no ni ch*a nie wygra z miastem i interriskiem...

Opublikowano

Siemanko all :hi: :hi: :hi:

Kimi mam drobne pytanko, nie lapie ci ciśnienia samochodzik jak jeździsz ?? bo mój się całkowicie uspokoił.

Dj. nie mam ciśnienia w układzie dolałem do min i jest gitarka.

Wito, przecież ja nie jeżdżę :cool1: :cool1: :cool1:

Ale generalnie to by znaczyło, że Twój korek jest uszkodzony, tak?

Opublikowano

Siemanko all :hi: :hi: :hi:

Kimi mam drobne pytanko, nie lapie ci ciśnienia samochodzik jak jeździsz ?? bo mój się całkowicie uspokoił.

Dj. nie mam ciśnienia w układzie dolałem do min i jest gitarka.

Wito, przecież ja nie jeżdżę :cool1: :cool1: :cool1:

Ale generalnie to by znaczyło, że Twój korek jest uszkodzony, tak?

Tego nie mogę być pewny bo uszczelkę robiłem z DJ-em więc korek nie powinien być strzelony.

Jak coś to w niedzielę się odmienimy. Oby koreczek był ok :D

Opublikowano

i odszkodowania nie bedzie chyba ze ma ac ;] przypadek losowy :( wspoczuc tylko

nie stresuj się bo jest 500 sposób by wyrwać całą kwotę z AC np. spalenie auta...

[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 10:39_________________________________________________i przy takiej furmance jak koleś nie ma AC to ja jestem ksiądz

Opublikowano
  • Autor

czytac info w topie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

widzieli? http://www.milanos.pl/vid-45407-Pocisk-na-kolach-Audi-RS2.html :jerk: :jerk: :jerk:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 10:44_________________________________________________

czytac info w topie

a miałem do Was na spota w niedziele wpaść :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no spocik i tak przeciez bedzie :)

Opublikowano

no spocik i tak przeciez bedzie :)

:good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.