Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz z tyłu jest dużo miejsca

Z przodu jeszcze fajniej

Decha po łuku leci w stronę kierowcy coś jak w BMW. Dodatkowo fajnie zrobiony kokpit bo nie świeci ci na zegary nigdy bo są osłonięte taką półką

Nie no, ja wiem, jak wygląda Safrane, nie musisz mi tłumaczyć :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Ale i tak nie zamieniłbym mojej A4 na żadne inne auto :kox: :kox: :kox: :kox:

W przyszłości też nie planuję zmiany marki i modelu, jedynie generacji i wersji silnikowej (na coraz mocniejsze :evil: :evil: :evil: :evil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kimi - zmien na diesla w automacie ;)

Ale się Ciebie żarty trzymają od rana :cool1: :cool1: :cool1:

:nabijasie:

kimi a myślisz że ja zmieniam ??

Teraz tą porobię na tip top i next dla siebie, a tą ojczulek w spadku dostanie :P

Mam taki sam plan, z tym, że moja zostaje dla Izy potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poszalenia nie jest potrzebny silnik tylko "Kubica" za kierą :D :D :D :D a efekty są takie jak wcześniej na fotkach... :polew:

To co kubica inaczej gaz wciska czy możę ma dopalacz w ręku żeby szybciej biegi zmienić ??

chłopie weź użyj inteligencji :wallbash:

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 10:05_________________________________________________

BTW, Panton, witam w klubie śliniących się na myśl o eSie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie no eSssski mi się zawsze podobały.... nawet B5, które mnie nie rusza w wersji S4 jest bardzo ciekawe...... ja swój wzrok kieruję na S4 ale w B6/B7 ze względu na nowocześniejszą konstrukcję i oczywiście silni V8, który jest klasykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poszalenia nie jest potrzebny silnik tylko "Kubica" za kierą :D :D :D :D a efekty są takie jak wcześniej na fotkach... :polew:

To co kubica inaczej gaz wciska czy możę ma dopalacz w ręku żeby szybciej biegi zmienić ??

chłopie weź użyj inteligencji :wallbash:

Ponton Jesteś wszystko wiedzący i fajnie

Poprzednie auto tyrałem 3 razy gorzej i jakoś nie działy się takie klocki

Zdaję sobie sprawę że jest to starsze auto, a Ty mi tu z Kubicą wyjeżdżasz gdzie dobrze wiesz że to jest co innego.

Nie wiesz co jest zrobione a co nie i z mety wycieczki w stronę kierowcy.

Jeśli by to było nowe autko i tak by się stało to rozumiem moja wina i od razu bym to powiedział.

Tu poduchy pewnie są jeszcze fabryczne nie wymieniane od wyjazdu z linii montażowej, i kiedyś musiały puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do poszalenia nie jest potrzebny silnik tylko "Kubica" za kierą :D :D :D :D a efekty są takie jak wcześniej na fotkach... :polew:

To co kubica inaczej gaz wciska czy możę ma dopalacz w ręku żeby szybciej biegi zmienić ??

chłopie weź użyj inteligencji :wallbash:

Ponton Jesteś wszystko wiedzący i fajnie

Poprzednie auto tyrałem 3 razy gorzej i jakoś nie działy się takie klocki

Zdaję sobie sprawę że jest to starsze auto, a Ty mi tu z Kubicą wyjeżdżasz gdzie dobrze wiesz że to jest co innego.

Nie wiesz co jest zrobione a co nie i z mety wycieczki w stronę kierowcy.

Jeśli by to było nowe autko i tak by się stało to rozumiem moja wina i od razu bym to powiedział.

Tu poduchy pewnie są jeszcze fabryczne nie wymieniane od wyjazdu z linii montażowej, i kiedyś musiały puścić.

bez napinki.... :tongue4: :tongue4: :tongue4: . "kubica" w sensie wariat.... jak jest dobry wariat za kierownicą to i Fiate Seicento popitala, że hej :D

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 10:39_________________________________________________"Andrzeju nie denerwuj się........." :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Seba, rezasz baner? :cool1: :cool1: :cool1::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo bo nie mam pomyslu i koncepcji :(

No Ty nie masz? :blink: :blink: :blink:

To kto ma? ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos dzisiaj kiepsko ze mna kurde bo malo miejsca tu jest to raz dwa ze musi byc bez tla bo nie chce zeby taki kloc wisial jak w innych wojew.

beznadziejnie to wyglada tak mi sie wydaje przynajmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: w ten pochmurny dzień trochę blasku

silver-AUDI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra szmula :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 13:15_________________________________________________oooooooo to tam jest audi w chromie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos dzisiaj kiepsko ze mna kurde bo malo miejsca tu jest to raz dwa ze musi byc bez tla bo nie chce zeby taki kloc wisial jak w innych wojew.

beznadziejnie to wyglada tak mi sie wydaje przynajmniej :)

bardzo dobrze gadasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooo to tam jest audi w chromie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty:

Gdzie? :mysli: :mysli: :mysli:

Aaa.... no faktycznie.... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

szamkowoz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...