Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panton pomożesz mi z montażem tych pierdół wszystkich jak pokupuje?

pytanie........... pewnie, że ogarniemy jak będziesz miał graty

Z ta anteną to slyszałem że może być od telefonu, bo u mnie jest podstawka pod telefon, a auta w wersji us przecież nie mam tylko w wersji europejskiej, bez nawi[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________http://allegro.pl/recaro-audi-s4-rs4-a4-rarytas-i1728572336.html :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

od telefony to nie wiem.... nie potwierdzę tego.... ale radio (zwykłe) czy SAT to tak

[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:59_________________________________________________

Panton pomożesz mi z montażem tych pierdół wszystkich jak pokupuje? Z ta anteną to slyszałem że może być od telefonu, bo u mnie jest podstawka pod telefon, a auta w wersji us przecież nie mam tylko w wersji europejskiej, bez nawi[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________http://allegro.pl/recaro-audi-s4-rs4-a4-rarytas-i1728572336.html :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

te fotele to klasa sama w sobie.... :slina::blink::shocked::slina:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tym czasem melduję, że się odmeldowuję :hi: :hi: :hi:

Oczywiście temat jutrzejszej ( w sumie to już dzisiejszej :gwizdanie:) imprezki jest nadal otwarty :wink4: - jeśli ktoś ma ochotę to zapraszamy serdecznie :good: :good: :good:[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 00:00_________________________________________________

Miłego czuwania :hi:

Pantonik nie zapomnij zagasić światełka :wink4: chyba, że w między czasie nadejdzie jakaś ranna zmiana :decayed: :decayed:

tymczasem :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Nie to te kubły za drogie dla mnie, Pantonik coś mówił o recaro, myślałem że może się zainteresuję :)

Opublikowano

Nie to te kubły za drogie dla mnie, Pantonik coś mówił o recaro, myślałem że może się zainteresuję :)

powiem Ci, że ja miałem chęć na wymianę foteli właśnie dokładnie na ten model i nie mogłem ich znaleźć.... a jedne znalazłem to komplecik był za 7tyś jak dobrze pamiętam więc dałem na luz.... obecnie muszę poinwestować w coś innego niż autko.... ale do autka na pewno wrócę... one są też podgrzewane przód więc w przypadku montażu u kogoś kto miał zwykłe dochodzi wymiana panelu klimatronica na ten z rolkami do grzania foteli :gwizdanie:

Opublikowano

i wszyscy se poszli :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak poszli jak ja czuwam to teraz nikogo nie ma :P

Opublikowano

nikt nie poszedł :tongue4:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Pantonik ty terminatorze :shocked: :shocked: :shocked: 5.51 - ty jeszcze nie śpisz czy już nie śpisz :mysli::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jeszcze.... :>

Opublikowano

jeszcze.... :>

:heat: :heat: :heat:

Opublikowano

:hi:

tunerom,rezaczom,cyborgom i reszcie bandy

Opublikowano
:hi: :hi: Mariusz powinienem dzisiaj wpasc musze zobaczyc jak sie wyrobie z robota, a wlasciwie juz sie za nia zabieram :)
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

wiem, że to nie kącik sprzedaży, ale na regionie było by milej sprzedać gdyż towar ciężki :)

mam do sprzedania Plazma Monitor Philips 420p30/00 (używka) 1024x768 max rozdziałka

42" dane techniczne w manualu:

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/09.pdf

fotki:

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/01.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/02.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/03.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/04.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/05.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/06.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/07.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/08.jpg

do tego wieszak zapakowany nieużywany nigdy, plazma używana, ale w zasadzie od 2 lat wisiała tylko na ścianie :)

można za ~100zł kupić do tego tuner TV i mieć wielki TV po tanich kosztach lub podpiąć jako dodatkowy monitor do kompa :)

cena jaka mnie interesuje za wszystko to 450zł (mała negocjaja możliwa)

jak ktoś byłby zainteresowany mam 2 sztukę identyczną, wtedy komplet za 800zł! :) dołoże drugi wieszak gratis :):rolleyes:

Opublikowano

:hi:

wiem, że to nie kącik sprzedaży, ale na regionie było by milej sprzedać gdyż towar ciężki :)

mam do sprzedania Plazma Monitor Philips 420p30/00 (używka) 1024x768 max rozdziałka

42" dane techniczne w manualu:

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/09.pdf

fotki:

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/01.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/02.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/03.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/04.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/05.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/06.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/07.jpg

http://lew.wsinf.edu.pl/~kanu/pm/08.jpg

do tego wieszak zapakowany nieużywany nigdy, plazma używana, ale w zasadzie od 2 lat wisiała tylko na ścianie :)

można za ~100zł kupić do tego tuner TV i mieć wielki TV po tanich kosztach lub podpiąć jako dodatkowy monitor do kompa :)

cena jaka mnie interesuje za wszystko to 450zł (mała negocjaja możliwa)

jak ktoś byłby zainteresowany mam 2 sztukę identyczną, wtedy komplet za 800zł! :) dołoże drugi wieszak gratis :):rolleyes:

Krzysiu...Ty jesteś studentem wsinf? :gwizdanie:

Opublikowano

grill.jpg

póki co pozdrowienia ze Zgierza a za 2 godz spotykamy się w Karczmie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

i co ja tu sam robie, shit :gwizdanie:

Opublikowano

oj zaraz sam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.