Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tez o nim myslalem tylko kurde nie mam nigdzie dobrego zdjecia :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 09:14_________________________________________________eee chociaz w sumie znalalzlem :P dobra dzialam :D

Opublikowano

Eeeno, DJ, nie pogadasz teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratki :good: :good: :good:

Możesz cos więcej napisać o tej A6?

Rozumiem, że to Avant w dizlu z protezą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ma wielkie ego ze taka furmane kupil :P ale tez chce a6 :} nawet z Tomkiem na spocie rozmawialismy o a6 :)

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

na pewno nie avant i pewnie też nie ropniak :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie zgadza sie :D Szamek :D

Opublikowano

Eeeno, DJ, nie pogadasz teraz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratki :good: :good: :good:

Możesz cos więcej napisać o tej A6?

Rozumiem, że to Avant w dizlu z protezą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

jak Bozia pozwoli to za rok przewiozę Cię V8 z protezą.... aż się zesrasz z podniecenia :naughty: i wtedy zmienisz zdanie... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to ja tez poprosze :D:decayed::naughty:

Opublikowano

Seba to wystarcza proszki na sranie jak takis chetny :polew: :polew:

Opublikowano

Seba to wystarcza proszki na sranie jak takis chetny :polew: :polew:

to Ty sranie powoduj prochami a my zostaniemy przy V8 :evil::polew:

Opublikowano

wróciłem sobie z wawki, siostrę odstawiłem na okęcie... powiem Wam, że pogoda faktycznie słaba do podróżowania... A co do a6 - nie avant i nie diesel;p Jedno, co jest, to "proteza" :decayed: Nie zapeszam - zobaczymy, kiedy ją zrobię - najpierw muszę przywieźć :>

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

wróciłem sobie z wawki, siostrę odstawiłem na okęcie... powiem Wam, że pogoda faktycznie słaba do podróżowania... A co do a6 - nie avant i nie diesel;p Jedno, co jest, to "proteza" :decayed: Nie zapeszam - zobaczymy, kiedy ją zrobię - najpierw muszę przywieźć :>

kurde zapomniałeś jeszcze, że jest w Q :evil:

benzynka + TIP + Q ....... poezja :slina:

Opublikowano
  • Autor

ile pali takie stworzenie ?? :mysli:

Opublikowano

tyle ile wlejesz :D:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: a jak mu wleje 5 litrow to przejade 100 km ??

tylko nie ze ostatnie 80 bede musial pchac :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie ukrywam, że Q jest jedną poważniejszych przyczyn, dla których tę furkę chciałem;)

Opublikowano

nie ukrywam, że Q jest jedną poważniejszych przyczyn, dla których tę furkę chciałem;)

wiesz co dobre cwaniaczku... przy Q to jak wsiądziesz.... wciśniesz gaz to Cię nawet szalony Bartas nie dogoni :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 11:37_________________________________________________

:decayed: a jak mu wleje 5 litrow to przejade 100 km ??

tylko nie ze ostatnie 80 bede musial pchac :polew: :polew: :polew:

nie będziesz musiał pchać... przejedziesz tylko na lawecie :D:D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.