Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chrissu ja wrzuciłem 320 mm a Seba od razu moje 288 :decayed: :decayed: :decayed:

no i gitara.... jak wyrażenia z hebli 320? :naughty:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chrissu ja wrzuciłem 320 mm a Seba od razu moje 288 :decayed: :decayed: :decayed:

no i gitara.... jak wyrażenia z hebli 320? :naughty:

tak też myślałem :wink4:

320 to teraz można hamować :good:

Opublikowano
:hi: siema, a mi dzisiaj jakaś piz*a obdarła na matejki pod uniwerkiem zderzak, na szczęście został tylko czarny lakier tego gościa i udało się spolerować, że nie ma śladu. Kutwa jak Ci ludzie parkują ;/ człowiek dba o samochód, patrzy żeby sobie nigdzie nie uszkodzić to ktoś weźmie obedrze i sp***doli
Opublikowano

:hi: siema, a mi dzisiaj jakaś pipka obdarła na matejki pod uniwerkiem zderzak, na szczęście został tylko czarny lakier tego gościa i udało się spolerować, że nie ma śladu. Kutwa jak Ci ludzie parkują ;/ człowiek dba o samochód, patrzy żeby sobie nigdzie nie uszkodzić to ktoś weźmie obedrze i spieprzy

znam to uczucie :disgust:

ludzie po prostu nie dbają :no:

Opublikowano

chrissu ja wrzuciłem 320 mm a Seba od razu moje 288 :decayed: :decayed: :decayed:

no i gitara.... jak wyrażenia z hebli 320? :naughty:

z oceną poczekam do :mysli: wtorku - jak przelecę ze 300km - wtedy się wypowiem, ale myślę, że będzie tzw. gitez majonez :decayed: :decayed: :good: wizualnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Pozdrawiam całą bande Łdz

świeżak

jerzy

Opublikowano

cala banda pozdrawia świeżaka :):bry:

Opublikowano
:bry: Koledzy, doradźcie skąd najlepiej pociągnąć zasilanie do cb schowanego w półkę pod kierownicą?
Opublikowano

bry :wink4:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 18:33_________________________________________________

:bry: Koledzy, doradźcie skąd najlepiej pociągnąć zasilanie do cb schowanego w półkę pod kierownicą?

ze skrzynki bezpieczników :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Pozdrawiam całą bande Łdz

świeżak

jerzy

"To co świeżak wieczorem sparing...ponapierdalamy sie troszke?"

cytat z filmu Symetria :) tak mi sie przypomnialo :)

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4: :naughty::decayed:

Powitac :hi: :hi: :hi:

zapraszamy na spota jutrzejszego oczywiscie :> :good: :good: :good:

Opublikowano

bry :wink4:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 18:33_________________________________________________

:bry: Koledzy, doradźcie skąd najlepiej pociągnąć zasilanie do cb schowanego w półkę pod kierownicą?

ze skrzynki bezpieczników :wink4:

Dzięki, już podłączone i ładnie siedzi na swoim miejscu :good:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

suuuuuuuuuuuuuuuuucho :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Pozdrawiam całą bande Łdz

świeżak

jerzy

Powitać nowego Kolegę :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

i do zobaczenia na spociku :witch: na wioskę.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

i do zobaczenia na spociku :witch: na wioskę.

Szerokości :decayed:

Do zobaczenia :papa:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

:hi:

qwa co za pogoda :wallbash:

Opublikowano

pogoda letnia pełną gębą :):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.