Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

HAHAHAHA

No to ja po pierwszych kosztach z autkiem. Kolega Bartek wymienił olej i filtr oleju, także ze spokojną głową jadę jutro nad ten Syf Polski - do Dziwnowa (pod Świnoujście). Na spocie pojawię się, ale jak wrócę. Trzymajta się. Dobrej pogody życzę i mało dziur na drogach.

Jeszcze w tym roku Pb 6 zł juppi!

Gaz ma kosztować 4 zł, a ON około 5,80 <- TACK USA - Dziękujemy Stanom :hi:

Ale za 250zł zajadę w dwie strony, jak wcześniej. A na gazie 2 lata temu za 180 w obie strony pojechałem - ach to były czasy :D

Hejaaa !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz, w Polsce to nawet kryzys się nie udał :)

A rating USA (jego spadek) odbił się na całym świecie, dlatego frank szaleje, dlatego ceny paliw rosną i dlatego urosną.

Dobra, nic innego nie pozostaje jak się żegnać. Do zobaczenia za 2 tygodnie!

CYA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mniej TV a więcej rozumu używaj............ cała zabawa sprowadza się do tego, że kilkadziesiąt lat temu grupa cwaniaków (bankierów) załatwiła by dolar nie miał pokrycia w złocie.... kiedyś na 1$ był napis, że jest to równowartość xxxx złota a od kilkudziesięciu lat tego nie ma...... wiesz co to oznacza? że bank może drukować te papiery bez pokrycia.... pokrycie w złocie jest naturalnym ograniczeniem drukowania papierków w nieskończoność... jak tego ograniczenia nie ma to się drukuje.... a wiesz co powoduje wydrukowanie dużej ilości papierków bez pokrycia? spadek wartości tego papierka..... on już nie jest tyle wart co na nim zostało napisane - spadek wartości to inflacja... efekt? chyba go widzisz codziennie....

cena paliwa w PL to nie wina USA.... Tusk i reszta opowiada, że to wina mocnego kursu dolara więc jak wytłumaczysz, że od tygodnia dolar leci a ceny na stacjach rosną? do Twojej wiadomości - baryłka ropy nie jest przeliczana/kupowana za franka tylko $ ......... w naszym paliwie jest więcej podatku niż paliwa....

i frank nie szaleje.... serio mniej TV/Radia a więcej edukacji... to $ leci (fatalna gospodarka, która została rozłożona przez system, który wcześniej opisałem)... zł leci.......chyba nie trzeba wyjaśniać...... euro leci.... też można pozostawić bez komentarza (eurokołchoz się nie sprawdza - gospodarka centralnie sterowana dyrektywami UE była przerabiana w ZSRR).... idąc Twoim tokiem "rozumowania" to złoto również szaleję bo za taką samą liczbę papierków kupisz go z każdym dniem coraz mniej.... :wink4:

temat bardzo szeroki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zgadzam sie z Pantonikiem :) jakby patalachy nie wpierdalali 60 % ceny paliwa to wacha by kosztowala ok 3 zl

od rafinerii hutrowo 2,4 za litr no to kurde nich maja te 60 gr to i tak jest w pyte na kazdym litrze ale nie wiecej niz

wart litr caly cenie hurtowej... polska bzdura...

Luk nie dalem rady nie chcialo mi sie :) na spota przywioze to i tak nic by nie zmienilo zebym go dzis dal :) luzna guma damy rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że damy :decayed: ale w niedzielę mnie nie będzie ;( to zostawisz komuś tam..... Bruno może..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dzisiaj wpadaj :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 01:34_________________________________________________ :kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Widzę, że mamy tu na forum "ekspertów" od ekonomii pęłną gębą :cool1: :cool1: :cool1:

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się tak śmiejesz to może założysz się, że za dwa-trzy miesiące max dolar spadnie do kwoty 2.5-2.6zł? ja stawiam 5k - dobry zawias będziesz miał do ADRiany jak będę w błędzie.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...