Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hahhaha

a napisze jeszcze Mario ze moglbym i Tobie Opitolic :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie wiem, co Kachna na to powie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hahhaha

a napisze jeszcze Mario ze moglbym i Tobie Opitolic :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No nie wiem, co Kachna na to powie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Seba lubię Cię ale "Opitolić" to tylko Kachna :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

heheheheh zdrowy chlop :D

Opublikowano

ale puchy :gwizdanie:

:lazy:

Opublikowano
  • Autor

:gwizdanie:

Opublikowano
:siema: cos ostatnio pod upadlo to nasze forum ;( jak nie mialem w robocie neta to jak wracalem do domu to musialem siedaziec zeby nadrabiac 30 str. a teraz moge tu nie wchodzic 5 dni i bedzie czytania na 12 min. ;( :confused4: do roboty stare rowery :decayed: ale mnie wzielo na pouczanie :kox:
Opublikowano
:hi: wstawać śpiochy
Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

:siema: cos ostatnio pod upadlo to nasze forum ;( jak nie mialem w robocie neta to jak wracalem do domu to musialem siedaziec zeby nadrabiac 30 str. a teraz moge tu nie wchodzic 5 dni i bedzie czytania na 12 min. ;( :confused4: do roboty stare rowery :decayed: ale mnie wzielo na pouczanie :kox:

też ostatnio o tym myślałem :mysli::cool1:

Opublikowano
  • Autor

heh wszyscy choruja moze dlatego :)

mysle ze jak sie ladnie wszyscy zalecza to bedzie jak bylo dawniej :D

spokojna Pana lokowana :D

a wogole to :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 08:33_________________________________________________26678_400267774822_6020654822_4411494_1446049_n.jpg26998_371306844822_6020654822_3767060_2254179_n.jpg37123_437505464822_6020654822_5325282_888559_n.jpg38651_414633354822_6020654822_4780861_5072971_n.jpg41044_418964839822_6020654822_4900329_7265533_n.jpg61877_432914174822_6020654822_5235863_2499392_n.jpg65294_438639999822_6020654822_5350098_7928670_n.jpg155529_464318404822_6020654822_5754303_6138212_n.jpg156698_469918599822_6020654822_5842970_2706458_n.jpg162801_489799009822_6020654822_6182621_1730805_n.jpg183284_10150097256464823_6020654822_6459077_1879816_n.jpg184820_10150096037934823_6020654822_6445749_8320155_n.jpg188637_10150121058129823_6020654822_6678762_780084_n.jpg227054_10150171851864823_6020654822_6976907_8386451_n.jpg231087_10150172870369823_6020654822_6988629_1695147_n.jpg

:decayed::naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:

:siema: cos ostatnio pod upadlo to nasze forum ;( jak nie mialem w robocie neta to jak wracalem do domu to musialem siedaziec zeby nadrabiac 30 str. a teraz moge tu nie wchodzic 5 dni i bedzie czytania na 12 min. ;( :confused4: do roboty stare rowery :decayed: ale mnie wzielo na pouczanie :kox:

też ostatnio o tym myślałem :mysli::cool1:

Pitolicie :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

Dzień dobry :) Idę sobie zaraz po kawkę i do lekarza - zobaczymy, co ciekawego mi House zdiagnozuje...

A tym czasem...

Candy_Dulfer%7Ccandydulfer-hqphotoshoot002.jpg

Opublikowano

BTW, odnośnie tego, co wkleił rkwon :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dzisiaj jest 1 wrzesień, a koło mnie tu w GD na Morenie jest bardzo duże liceum - no kurde, takie lachonarium rano wysiadło na przystanku, że aż mi się zakręciło w głowie :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehehe

Ladny sexofon :D:P

Kimi bylo cos wybrac do domu i wychowac po swojemu :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehehe

Ladny sexofon :D:P

Kimi bylo cos wybrac do domu i wychowac po swojemu :polew: :polew: :polew: :polew:

Ojj, powiem Ci, że takie trzy wysiadły, że ja jebe - prawie takie wysokie jak ja (180cm), figurki jak z Fotoszopa, w obcisłych ciuszkach - oj, by sie działo :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no to bylo chociaz zdjecie zrobic albo cos :D

Opublikowano

no to bylo chociaz zdjecie zrobic albo cos :D

Wiesz, trochę głupio tak z telefonem latać i cykac zdjęcia licealistkom na przystanku :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hahhahaha no to mowilem w domu kameralnie :P:polew: :polew:

Opublikowano

hahhahaha no to mowilem w domu kameralnie :P:polew: :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 13:16_________________________________________________ :hi: bry , KAsiek zakupiłaś te seksowne botki ? :gwizdanie:

Opublikowano

hahhahaha no to mowilem w domu kameralnie :P:polew: :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 13:16_________________________________________________ :hi: bry , KAsiek zakupiłaś te seksowne botki ? :gwizdanie:

Foty dawać, foty :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.