Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Na gruponie jest przegląd techniczny u Bednarka na Szczecińskiej. M. in. mycie auta i ustawienie świateł w cenie. Może komuś się przegląd kończy i będzie zainteresowany :)

http://www.groupon.pl/in/.7CRi9f?nlp

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja jestem zainteresowany ramą blacharską, więc jeśli ktoś wie, kto takową mógłby pożyczyć, niech poda jakiś kontakt;)

Opublikowano

Seba ten wpis o 9.10 z laskami :naughty: :naughty:

Powiem ci, że zrobił robotę oj zrobił :good: :good: :good:

Opublikowano
:grzywa:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 16:07_________________________________________________ide na Piertyne na :beer1:
Opublikowano
  • Autor

Seba ten wpis o 9.10 z laskami :naughty: :naughty:

Powiem ci, że zrobił robotę oj zrobił :good: :good: :good:

nooo tez tak uwazam :D

Opublikowano

czy wszyscy już śpią, czy jeszcze śpią :?: :?: :?: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jedno i drugie :P

Opublikowano

Niektórzy dopiero dotarli z pracy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ale za to po drodze profilaktycznie zaopatrzyli się w parę :beer1: :beer1: :beer1:

:D

No to PYK :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

no wreszcie ktoś zajrzał, już chciałem sam ze sobą gadać :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi jakąś fotkę zrobiłeś wracając z pracy :naughty: mówię o tych naszych uczennicach :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no wreszcie ktoś zajrzał, już chciałem sam ze sobą gadać :decayed: :decayed: :decayed:

Kimi jakąś fotkę zrobiłeś wracając z pracy :naughty: mówię o tych naszych uczennicach :decayed: :decayed: :decayed:

No byłem w Galerii Bałtyckiej po pracy i powiem Ci, że byłoby co cykać, oj byłoby :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Po prostu wysyp foczek na rozpoczęcie roku szkolnego niesamowity :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hehehehe no ja też muszę przyznać, że troszkę tego "żyta" się kręciło :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Szyja boli mnie do tej chwili od tego rozglądania się na boki :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

hehehehe no ja też muszę przyznać, że troszkę tego "żyta" się kręciło :naughty: :naughty: :decayed: :decayed:

Szyja boli mnie do tej chwili od tego rozglądania się na boki :kox: :kox: :kox:

To tak jak mnie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

a tu jak zwykle o d*pach :D

Opublikowano
  • Autor

hehhe no a co to niby forum o samochodach ??? :D

ja sobie zaraz jakiegos dziabonga naleje lychy :D[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:59_________________________________________________PYKA ktos ??

Opublikowano

hehhe no a co to niby forum o samochodach ??? :D

ja sobie zaraz jakiegos dziabonga naleje lychy :D[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 21:59_________________________________________________PYKA ktos ??

Seba nie było cię więc pyk-nąłem wcześniej samemu :D :D :D

ale już spadam w kimę - jutro 5.30 pobudka :decayed:

Tak, że :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

:/ spoko Mario :)

ja sobie pykne jeszcze :)

widzimy sie w niedziele :)

Opublikowano

w Budapeszcie popadało ale teraz jest ok.... nawet w ładnym miejscu hotelik dostałem z widokiem na Dunaj, który elegancko w nocy oświetlili... :decayed:

Opublikowano

a co Ty tam robisz ??

Opublikowano

mam jutro rano cieciom centralę zaprogramować.... jakąś dupną kupili i trzeba to ścierwo postawić do życia :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.