Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

poszło by się ale gorzej z powrotem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

może my będziemy :mysli:

Opublikowano

no nie ma moze :P Miski ??? a Wy Comomaniaki ?

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Dj nie znam nikogo takiego, może by spróbować skleić tą część wyłamaną później szpachla do skór albo jakaś inna- trzeba zobaczyć żeby bylo git i pomalować to farbą do skór bo do plastików się nadają, dobierze się odcień i połyskliwość odpowiednie

Opublikowano

Dj nie znam nikogo takiego, może by spróbować skleić tą część wyłamaną później szpachla do skór albo jakaś inna- trzeba zobaczyć żeby bylo git i pomalować to farbą do skór bo do plastików się nadają, dobierze się odcień i połyskliwość odpowiednie

Nie ukrywam, że liczę na Ciebie w tej kwestii, bo pomysł na naprawę (własnoręczną) mam taki sam. Nie chcę obciągać dechy skórą, bo zawsze będzie inna faktura i ryzyko, że się odklei, więc najpierw skleję to, co strzeliło, a potem dopiero dotrę na gotowo, zrobię fakturę i pomaluję:)[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:15_________________________________________________Aha...pyk'a ktoś?[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________Tośmy pyk'nęli... no nic - dobrej nocy;]

Opublikowano

to ja sie przywitam po dlugim czasie nieobecnosci :hi:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

no nie ma moze :P Miski ??? a Wy Comomaniaki ?

Bardzo chętnie ale nie dam rady :confused4: :confused4: :confused4: jestem dziś ustawiony z kolegą na jego działce.

Mariano a jakie masz narzędzia do wymiany :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 21:17_________________________________________________dzisiaj troche po Silerze się pokręciłem i dostałem oczopląsu :decayed:

Powiedz jakie powinienem mieć - co nieco w garażu się znajdzie :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:kawa: zaliczona :>
Opublikowano

:kawa: zaliczona :>

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

U mnie też :kawa::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

będzie ktoś dziś na Pietrynie :cool1:

:kawa:

Opublikowano
:kawa: witam.....a co tam na piertynie? szykuje sie jakies lechnistwo? :slina:
Opublikowano

:kawa: witam.....a co tam na piertynie? szykuje sie jakies lechnistwo? :slina:

Jarmark Wojewódzki i m.in. koncert Coma :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 12:34_________________________________________________

Do tego pewnie jakaś "księżycowa" :naughty:, pajda chlebora ze smalcorem :slina: oraz inne tego typu atrakcje - ogólnie szykują się niezłe balety :good: :good: :good:

Opublikowano

zgadza się :decayed: będą balety

Opublikowano

aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania

Opublikowano

aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania

Jeśli lecisz do UMŁ i widzisz porozstawiane budki "TO WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

aaa faktycznie jak leciałam wczoraj do UMŁ to widziałam jakies budki porozstawiane a to były te na smalec zapewne a zamiast Comy był jakiś orator który wzywał nas do nawracania

Jeśli lecisz do UMŁ i widzisz porozstawiane budki "TO WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

no ten orator mnie zmylił no i tyle sie mówi o przesiedleniach tych co czynszów nie płacą :polew:

Opublikowano

My nie mamy póki co żadnych planów, może się wybierzemy :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.