Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już tydzień nie pije :polew:

U mnie tydzień będzie za siedem dni :polew: :polew: :polew: :polew:

no i Ci szkodzi :tongue4:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 00:25_________________________________________________Mario - za lodówkę!! :decayed:

:mysli: Za lodówkę :mysli: :mysli: Nie wylewam :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 00:29_________________________________________________

Lodówka naprawiona - wyszło coś ok. 150 pln-ów :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nomm...... czyli nie tak strasznie jak panikowałeś :cool1:

Opublikowano

moduł walnął, ta?

Opublikowano

nomm...... czyli nie tak strasznie jak panikowałeś :cool1:

Ale jak by trza było położyć 3k to by leciutko człowiek poczuł :heat: :heat: :wink4: :wink4:

BTW

Adam był dziś pół dnia na zdjęciach do filmu :decayed: :decayed:

Co prawda jakiś tam epizodzik ale zawsze coś :wink4: - chyba jednak faktycznie kamerka go lubi :decayed: :decayed:

Zaraz wkleję kilka cienkich fotek :wink4: [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 00:39_________________________________________________

moduł walnął, ta?

Moduł :good: w tych j...anych modelach pada tylko moduł :decayed:

Opublikowano

Oooooooooooo proszę ....... dawaj dawaj foty!! :decayed:

Opublikowano

Oooooooooooo proszę ....... dawaj dawaj foty!! :decayed:

Szału nie będzie bo nie wziąłem fotorobota tj. aparatu -tylko zwykła Nokia ale zawsze... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to i ja czekam :D

mialem racje :P:D :D :D

Opublikowano

20111008109.jpg

20111008119.jpg

20111008122.jpg

20111008121.jpg

droga do SLAWY............

20111008123.jpg

Opublikowano
  • Autor

no i elegancko :D powiedz Adasiowi ze trzymam kciuki :D

Opublikowano

generalnie była masakra :kwasny: - jutro wszystko opowiemy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:good:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 01:09_________________________________________________a tymczasem nuta na noc :D

Tomasz Niecik - Siedemnastki

Opublikowano

SEBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Proszę Cię opanuj się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 01:14_________________________________________________tak z innej beczki :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

coby niedziela byla przyjemniejsza ;)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Necik to zupelnie ma inny glos niz w mam talent :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

coby niedziela byla przyjemniejsza ;)

Powiem Ci ze jestes mistrzem rozwalilo mi to niedzielny poranek :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Siemanko Sexy Faceci i wasze Laski :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:

Siemka :D

Opublikowano

oooooo dzięń dobry Tatuś właśnie wstał :kox:

Opublikowano
  • Autor

to co Pany i Panie moze dzisiaj port ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.