Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no tak ale tą co dzisiaj kupiliśmy...... latałeś i jak cyka laleczka? :kox:

a nie no ta jeszcze nie mialem przyjemnosci tylko jako pasazer ;( ale powiem ze zacnie pocina :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z wieczora :hi:

u czyżby jakiś zakup grupowy się szykował :mysli:

to ja dolną listwę drzwiową poproszę bo raczej zimy już nie wytrzyma :gwizdanie:

Opublikowano

o i jest nasz nowy koleszka z turbobenzynka :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:09_________________________________________________

z wieczora :hi:

u czyżby jakiś zakup grupowy się szykował :mysli:

to ja dolną listwę drzwiową poproszę bo raczej zimy już nie wytrzyma :gwizdanie:

mozemy z ci Pytonem wstawic listwe od super czasoprzestrzennej vectry wstawic :kox:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: sam sobie wstaw :tongue4:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: sam sobie wstaw :tongue4:

moje listwy sa gitez majonez :tongue4:
Opublikowano

no tak ale tą co dzisiaj kupiliśmy...... latałeś i jak cyka laleczka? :kox:

a nie no ta jeszcze nie mialem przyjemnosci tylko jako pasazer ;( ale powiem ze zacnie pocina :gwizdanie:

na spocie polatamy tą suczką :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: sam sobie wstaw :tongue4:

moje listwy sa gitez majonez :tongue4:

koleżko ty nie masz dolnych listew :tongue4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:15_________________________________________________ :shocked: jaką suczką będziemy latac na spocie :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:16_________________________________________________co kupiliście :mysli: i komu
Opublikowano

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

no ja luzu nie mam jeszcze ale jest nadpekniety wiec chyba trzeba zmenic tak mi sie wydaje, ja mysle ze on mi poszedl wtedy jak ta felge i opone rozwalilem jak mi ta kobita wyjechala

A to nie jest ta strona, co ją w styczniu rozwaliłeś pod REAL-em? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________smol, nie czaj się, my nie gryziemy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ale sobie zaloze :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

no ja luzu nie mam jeszcze ale jest nadpekniety wiec chyba trzeba zmenic tak mi sie wydaje, ja mysle ze on mi poszedl wtedy jak ta felge i opone rozwalilem jak mi ta kobita wyjechala

A to nie jest ta strona, co ją w styczniu rozwaliłeś pod REAL-em? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________smol, nie czaj się, my nie gryziemy :decayed: :decayed: :decayed:

smol dzisiaj zakupil B5 1.8 T :naughty:
Opublikowano

No kuuurde, no to czemu jeszcze tu nic nie napisał? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema kłysek dam ci dam :wink4: tylko nic sie nie odzywałes :>

Opublikowano

No kuuurde, no to czemu jeszcze tu nic nie napisał? :naughty: :naughty: :naughty:

moze sie wstydzi :polew:
Opublikowano

nie znam smol'a ale B5 1.8T :good: :good: :good:

tylko aby mu sie check nie palił

Opublikowano

Powiem tak jestem bardzo zadowolony z a4 1.8t bajka po prostu

Opublikowano

siema kłysek dam ci dam :wink4: tylko nic sie nie odzywałes :>

:decayed::good: przeoramy ja troche :tongue4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:21_________________________________________________

Powiem tak jestem bardzo zadowolony z a4 1.8t bajka po prostu

:a4fan::audi::a4fan:
Opublikowano

nie znam smol'a ale B5 1.8T :good: :good: :good:

tylko aby mu sie check nie palił

polift pełny.... 1.8T..... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

witamy nowego :D

no ale z tym zakupem grupowym to nie glupie by bylo

tylko nie wiem na kiedy ja to bym chcial zrobic :/

Opublikowano

smolu tylko jak w Audi zapalisz to Ci jaja urwiemy i na grilu upieczemy :decayed:

Opublikowano

smolu tylko jak w Audi zapalisz to Ci jaja urwiemy i na grilu upieczemy :decayed:

albo zabierzemy polifta i damy tego kolorowego przynajmniej miche bedziesz mial w gratisie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no i na dobrej feldze..... bo wiadomo... do audi musi być felga :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.