Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:25_________________________________________________Typy może zamiast gokartów byśmy polatali na takim symulatorze :naughty: dziś taki widziałem w Manu powiem że :kox: :kox: :kox:

15 zeta za 10 minetek :wink4: aha można przełączyć na 3D i latać w okularkach :kox:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:no:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:25_________________________________________________Typy może zamiast gokartów byśmy polatali na takim symulatorze :naughty: dziś taki widziałem w Manu powiem że :kox: :kox: :kox:

15 zeta za 10 minetek :wink4: aha można przełączyć na 3D i latać w okularkach :kox:

slabo gokarty moim skromnym zdniaem daja czadu :gwizdanie:
Opublikowano

byliście na tych cartach w ubiegłym tygodniu w końcu?

Opublikowano

byliście na tych cartach w ubiegłym tygodniu w końcu?

tak
Opublikowano

wooo zyjesz ?? :D

żyje. czytam. rzadko piszę - bo i nic mądrego nie potrafię... :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

wooo zyjesz ?? :D

żyje. czytam. rzadko piszę - bo i nic mądrego nie potrafię... :decayed: :gwizdanie:

samochodzik kupiles czy teraz 5 lat bez auta bedziesz :gwizdanie: pamietaj ze jest :audi: na BBS-ach na sprzedaz :polew:
Opublikowano

bbsy pamiętam. spędzają mi sen z powiek... :decayed:

Opublikowano

A propos cartów :naughty:

Seba kiedy wrzucisz fotki z ostatniej rundy w Porcie :?: :?: :?:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:23_________________________________________________

Nie żebym naciskał czy cuś takiego - pytam z czystej ciekawości :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

żyje. czytam. rzadko piszę - bo i nic mądrego nie potrafię... :decayed: :gwizdanie:

masz podobną częstość pisania jak ja :P

Opublikowano

kanu Ciebie to nikt nie przebije :tongue4:

Opublikowano

już o spotach nie wspomnę :gwizdanie:

Opublikowano

halo halo. ja to wpadam raz na 2-4 razy :cool1:

Opublikowano

halo halo. ja to wpadam raz na 2-4 razy :cool1:

to Ty ladna gromadke dzieci masz... ;)

Opublikowano

Remik, nie wiem, kiedy, ale widzę, że Ci trzy dyszki pyknęły;p Chociażby z tego powodu możesz wpaść na spota;D Jak nie masz czym, to looz - przywieziemy Cię :wink4:

Opublikowano

ok. postaram się w niedziele :decayed:

Opublikowano

DJ śpisz już ? bo dzwoniłeś do mnie i dopiero oddryndałem ale poczta mi się odezwała :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A propos cartów :naughty:

Seba kiedy wrzucisz fotki z ostatniej rundy w Porcie :?: :?: :?:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:23_________________________________________________

Nie żebym naciskał czy cuś takiego - pytam z czystej ciekawości :decayed: :decayed: :decayed:

kurde bez kitu zapomnialem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

postaram sie zeby na jutro byly max niedziela ;)

mam sporo na glowie teraz :confused4:

Opublikowano

Sebek o której spot pod Twoją chatą........? :cool1: godzina i miejsce :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

yyyy no ja to bede tam o 8ej tak mysle

;)[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 23:58_________________________________________________nocne rozmowy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.