Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale Was naszło na wspomnienia :D

Ja najmilej wspominam Baltonę i Pewex i klocki Lego kupowane za bony :decayed: :decayed: :decayed:

Poza tym jeszcze setki innych rzeczy. Czasem, jak jestem u rodziców i mam trochę czasu, idę na spacer trasą, którą w latach 84-91 chodziłem do podstawówki i wspominam te czasy.

I powiem Wam, że teraz nie ma już takiego "klimatu", nigdzie. :no:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a resoraki matchbox ?? ajjjjj jak sie resory uginaly :>

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 10:06_________________________________________________

a resoraki matchbox ?? ajjjjj jak sie resory uginaly :>

:slina: :slina: :slina::decayed:

Opublikowano

dobra panocki a gdzxie dzisiaj sie spikniemy ?? :mysli: bo n a real obsatwiam ze juz za chlodonawo :gwizdanie:

Opublikowano

dobra panocki a gdzxie dzisiaj sie spikniemy ?? :mysli: bo n a real obsatwiam ze juz za chlodonawo :gwizdanie:

właśnie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

jak chlodno slonce swieci :D zima stalismy i dawalismy rade ale [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 10:42_________________________________________________bez tego ale :P

Opublikowano

dokładnie .........................------------> REAL

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

dobra panocki a gdzxie dzisiaj sie spikniemy ?? :mysli: bo n a real obsatwiam ze juz za chlodonawo :gwizdanie:

oj już nie przesadzaj :wink4:

pamiętam jak w ubiegłym roku 5*C a DJ w koszulce z krótkim rękawkiem przyjeżdżał :gwizdanie:

Opublikowano

siema ,ja nie stety odpadam dzis :confused4: poniewaz musze rozrzad zrobic nie stety ale w nastepna niedziele bede :naughty:

Opublikowano

siema ,ja nie stety odpadam dzis :confused4: poniewaz musze rozrzad zrobic nie stety ale w nastepna niedziele bede :naughty:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: wczoraj było robić :bicz3: :bicz3: :bicz3:

:decayed: :decayed: :wink4: :wink4: :> :>

Opublikowano

Pantonik powiedz mi jak moj kluczyk :gwizdanie:

nie mam jeszcze kabla więc nie mam czym tego zrobić.... Bartas będę miał kabelek to wtedy dam znać nawet na prv i możesz na tygodniu podjechać... to jest 15min roboty tylko muszę mieć czym wyciągnąć PIN z Twojego licznika, który jest niezbędny do kodowania immo

[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:17_________________________________________________smol wpadaj na spota to dogadasz sprawę rozrządu...... (części i robocizny)

Opublikowano

no wpad bym ale jak mi strzeli pasek to co ja zrobie ;(

Opublikowano

już nie przesadzaj z tym paskiem :cool1:[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:32_________________________________________________wpadaj pochwalić się nowym nabytkiem :naughty:

Opublikowano

no z dokumentow wychodzi ze sto dwadzieścia tysiecy ma na tym pasku a 120tysi to przy pierwszym rozrzadzie sie robi a nie przy 2 czy 3 [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 11:35_________________________________________________no wpadne z klysem

Opublikowano

no wpad bym ale jak mi strzeli pasek to co ja zrobie ;(

pasek nie strzeli - nie panikuj.... tylko jeździj normalnie tzn. delikatnie bez butowania, pałowania i ruszania z piskiem

Opublikowano

no wpad bym ale jak mi strzeli pasek to co ja zrobie ;(

pasek nie strzeli - nie panikuj.... tylko jeździj normalnie tzn. delikatnie bez butowania, pałowania i ruszania z piskiem

zgadza się :good:
Opublikowano

Przekonany bede dzis

Opublikowano

Przekonany bede dzis

:good:

Opublikowano

ja nie mogę, ale chłopa postraszyliście;p Nic się nie bój, pasek wytrzyma;)

Opublikowano

rozumiem że spocimy się tam gdzie zawsze :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.